Connect with us

Transfer Haberleri

Rebić, Beşiktaş’ta hangi mevkide oynayacak?

Beşiktaş (BJK) 2023-2024 Sezonu Kesinleşen Transferler

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Beşiktaş, transfer çalışmalarına devam ediyor. Taraftarın büyük bir bölümü tarafından ağır kalmakla suçlanan yönetim sonunda kaliteli bir futbolcu transfer etmeyi başardı. Bu bu transferin Beşiktaş için faydalı olup olmayacağını zaman gösterecek. Bu yazıda Rebić’in Beşiktaş kadrosuna faydalı olabileceği pozisyonları inceliyoruz.

Hırvat futbolcu bugüne kadar oynadığı takımlarda forvette ya da hücum bloğunun sol tarafında görev aldı. Bununla birlikte forvet oynadığı maçlarda da enerjisi sürekli sola çekiyor. Sol ayağı ile oldukça etkili şutlar ve ortalar çıkarabilen Rebić, aynı zamanda kafa vuruşlarında da zaman zaman etkili olabiliyor.

Rebić, Beşiktaş gol bahislerinde ne yapar?

Açık söylemek gerekirse biz iddaa oyuncuları transferleri önümüzdeki sezon oynayabileceğiniz kuponları hazırlamak için değerlendiriyoruz. Bana kalırsa Rebić, Beşiktaş’ın hücum hattında daha güçlü kalmasına neden olurken aynı zamanda biraz yavaşlamasına yol açacak. Bugüne kadar Beşiktaş’ta Aboubakar ve Cenk Tosun ikilisi orta sahadan gelen hızlı desteklerle topu ayağında çok tutmadan bir şekilde pozisyon bulmayı ve iki etkili forvetinin sihirbaz yetenekleri sayesinde gol bulmayı başarıyordu.

Rebić Beşiktaş’taki en büyük problemlerden birisine çare olabilir. Hem Abubakar hem Cenk Tosun özellikle kendilerine dağıtılan toplarda ve tek vuruşlarda çok etkili isimler. Bununla birlikte her iki isim de set ataklarda bugüne kadar yeterli sayıda gol bulamadılar. Rebić bu alanda kara kartala ciddi bir katkı sağlayacaktır. Set ataklarında sıklıkla topu ayağına alan Hırvat yıldız, topla buluştuğunda çok etkili ara paslar verebilmesinin yanında kendisini karşılayan oyuncu ekarte edip daha etkili pozisyonlar yaratabilme yeteneğine de sahip.

Öyle sanıyorum ki Hırvat yıldızın Beşiktaş’a katılması kara kartalın iç saha maçlarında üst tercihine yönelmemizi kolaylaştıracaktır. Hele ki siyah beyazlı takım aradığı stoperi bulamazsa bu sene Beşiktaş bizim banko kuponlarımızda en çok göreceğimiz takımlardan biri olabilir. Belki sürpriz ya da sistem kuponlarımızda daha yüksek barajlı üst seçeneklerini değerlendirebiliriz.

Hepimize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Transfer Haberleri