Connect with us

Futbol

17 Eylül Banko Kupon

17 Eylül banko kupon

Bugün temsilcimiz Galatasaray Avrupa kupalarında oynayacağı ilk maça çıkıyor. Nedense Türk takımları bu tek maçlı eleme sisteminde hep deplasmanda oynayan taraf oluyor. Hem de seri başı takımlar olmalarına rağmen. Galatasaray deplasmanda Netfçi Bakü takımı ile karşılaşacak. Bugün çok sayıda UEFA kupası maçı var. Bunlar arasında bir tercih yapmak çok kolay değil. Tüm takımlar kapalı kutu sayılır. Bir yandan pandemi süreci devam ederken futbolcuların uçaklara binip yabancı bir ülkeye gitmesi onlar için can sıkıcı bir durum olabilir. 17 Eylül banko kupon için Galatasaray dışında diğer maçları İngiltere’den seçtim.

Neftçi Bakü – Galatasaray Maç Sonucu 2

İddaa bülteni ekibi olarak normalde deplasman takımlarını banko kuponlara ekleme konusunda çok katıyızdır. Ancak burada uzun bir süredir Avrupa’da başarıya hasret ve bu konuda bu yıl iddialı olabilecek bir Galatasaray var ve bu maçın rövanşı yok. Bu yüzden cimbom daha maçın ilk yarısı bile bitmeden maçı kazanacağını gösterecektir. Gaziantep karşısında oynadığı futbolla da ilk yarılarda ne kadar etkili olabileceğini gördük. Her ne kadar daha sezonun başı olsa da sarı kırmızılı takım bu seni için olumlu işaretler vermeye başladı. Son maçta iki gol atan Falcao da takıma ısınmış gibi görünüyor!

17 Eylül banko kupon – Burnley – Sheffield United 3.5 Alt

İngiltere ligi geçtiğimiz yıl korona tarafından bölünmeden önce tarihinin en etkili sezonlarından birine sahne oluyordu. Oldukça fazla gol atılan ligde Burnley ve Sheffield United toplam son 40 maçlarında sadece iki kez 3.5 üst maçlar oynadılar. Bunlardan biri da Manchester City’nin Burnley’e 5 attığı maç. Yani saymaya değmez. Bu iki takımın aralarında oynadığı maçlarda da 2010 yılından bu yana 3.5 üstü maç yok. Bu maçın 3.5 alt biteceğini söylemek banko sayılır.

Wolverhampton – Stoke City Maç Sonucu 1

Geçtiğimiz yıl turuncu kurtlar Adama Traore ve Himenez sayesinde hepimizin gönlünde taht kurdular. Olağanüstü bir Premiere lig performansı sergilediler. Bu zorlu ligde tüm takımları yenecek güçte olduklarını gösterdiler. Bu sezona da fırtına gibi girdiler ve ilk maçta daha onuncu dakika gelmeden maçta 2-0 üstünlük sağladılar. O gün oynadığım banko kuponda da 1.5 üst tercihine gitmiştim ve maç benim için onunca dakika gelmeden bitmişti. Kurtlar bu sezon kupada da kendi sahalarında oynayacakları maçı kazanacaklar!

Neftçi Bakü – GalatasarayMaç Sonucu 21.30
Burnley – Sheffield United3.5 Alt1.20
Wolverhampton – Stoke CityMaç Sonucu 11.30
Toplam oran2.03

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in Futbol