Connect with us

İddaa Tahminleri

18 Kasım Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

18 Kasım Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bildiğiniz gibi milli takımımız geçtiğimiz ay sonu oynanan karşılaşmalar sonucu önümüzdeki yaz Almanya’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı. Ancak henüz milli takımımızın gruptan lider mi yoksa ikinci sırada mı çıkacağı belli değil. Bu durum önümüzdeki günlerde oynanacak olan müsabakalar sonucunda belirlenecek. Bu hafta sonu bizim grubumuzda oynanacak olan karşılaşmalar arasında Ermenistan-Galler ve Letonya-Hırvatistan karşılaşmaları oynanacak. Hafta sonundan seçtiğimiz bir diğer karşılaşma İsviçre-Kosova karşılaşması. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 18 Kasım maçları arasında seçtiğimiz en banko tercihlere bir göz atalım.

Banko MaçBanko Tercih
Ermenistan-Galler2,5 Alt
Letonya-Hırvatistan3,5 Alt
İsviçre-KosovaMS1

18 Kasım Banko İddaa Kuponumuz

Ermenistan-Galler Analizi

Galler ve Hırvatistan arasında inanılmaz bir mücadele bizi bekliyor. Her iki takım arasında oynanan karşılaşmalar sonucunda Galler’in Hırvatistana üstünlük sağladığını görüyoruz. Bu nedenle Galler önümüzdeki hafta biz yener ve hafta sonu oynayacak olduğu Ermenistan karşılaşmasından garip bir şekilde ayrılırsa grubu lider bir şekilde tamamlayabilir. Bununla birlikte Galler oynayacak olduğu iki karşılaşmadan herhangi birinden berabere bile ayrılsa gruptan çıkma şansını ciddi şekilde düşürecek.

Bu bilinçte sahada oynayacak olan Gareth Bale’lı Galler Ermenistan deplasmanında gergin bir maç oynayacak. Ağrı dağının eteklerinde oynanacak olan karşılaşmada havanın oldukça soğuk olması bekleniyor. Bununla birlikte Ermenistan, hem Türkiye deplasmanında hem Hırvatistan ve Galler ile oynamış olduğu karşılaşmalarda kolay lokma olmadığını gösterdi. Bana kalırsa bu karşılaşmada Galler’in golü bulmasın maçı tamamen kilitleyecektir. Bu nedenle az gollü bir karşılaşma bekliyorum.

Letonya-Hırvatistan Analizi

Galler gibi Hırvatistan’da son iki maça girerken oldukça gergin olacak. Hırvatistan önündeki iki karşılaşmayı kazanarak Galler’in kendi sahasında oynayacağı Türkiye karşılaşmasından puan kaybetmesini bekleyecek. Hırvatistan’ın Letonya galibiyeti neredeyse garanti görülüyor. Bununla birlikte Hırvatistan’ın kendi sahasında Letonya ile oynamış olduğu karşılaşmayı 5-0 kazandığını hatırlatmak isterim. Buna karşılık ben oldukça soğuk bir havada oynanacak Letonya-Hırvatistan karşılaşmasında çok fazla gol beklemiyorum. Bu nedenle 3,5 alt tercihini mantıklı görünüyor. Aslına bakarsanız yapay zeka tahminleri yapan Pratictz sitesi de bu maçta 0-3’lük Hırvatistan galibiyetini öneriyor.

İsviçre-Kosova Analizi

Kuponumuza ekleyeceğim son karşılaşma İsviçre-Kosova karşılaşması olacak. Aslına bakarsanız sadece milli takım maçlarının olduğu hafta sonlarında banko kupon yapmayı çok mantıklı bulmuyorum. Bununla birlikte bana kasamızdan çok da fazla bir pay ayırmadan sadece keyfimizi tatmin edecek boyutta bir miktarı bu kupona oynayabiliriz. İsviçre’nin Kosova karşısında mutlak favori olduğunu ve bu nedenle banko kuponlarında maç sonucu bir tercihinin oldukça yakışıklı görüneceğini düşünüyorum.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri