Connect with us

İddaa Tahminleri

18 Şubat Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

18 Şubat Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bu hafta pazar günü oynanacak olan Türkiye ligi karşılaşmaları oldukça riskli karşılaşmalar olarak karşımıza çıkıyor. Köşe vuruşu kanalımızda Ankaragücü-Galatasaray karşılaşmasını detaylı bir şekilde değerlendirmiştik. Ligimizin orta ve alt sıralarında oynanan karşılaşmaların herhangi bir şekilde banko kuponlara girecek bir yanı olmadığını düşünüyorum.

Bu karşılaşmalara oynamak isteyen arkadaşlar 3,5 alt seçeneklerini değerlendirmeye başlayabilir. Bununla birlikte İngiltere ve Hollanda liginde gözüme kestirdim bazı karşılaşmalar var Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 18 Şubat maçları arasında seçtiğimiz en banko tercihlere bir göz atalım.

Banko MaçBanko Tercih
Luton-Manchester United2,5 Üst
Ajax-NEC2,5 Üst
Twente-UtrechtMS1

18 Şubat Banko İddaa Kuponumuz

Luton-Manchester United Analizi

İngiltere liginin en çok gol atan ve gol yiyen takımlarından biri olan Luton oynamış olduğu karşılaşmaların büyük bir bölümünü karşılıklı gol var olarak bitiriyor.

Aynı şekilde Manchester United defans hattından çok hücum hattının kalitesiyle bilinen bir takım. Üstelik Kırmızı Şeytanlar Şampiyonlar Ligine katılabilmek için eskisine oranla daha tempolu ve daha çok gol attığı karşılaşmaları göstermek zorunda. Bu nedenle bu karşılaşmada 2,5 üst tercihini banko kuponlar için mantıklı buluyorum.

Ajax-NEC Analizi

Nedense UEFA maçların büyük bir çoğunluğunun cumartesi günü oynanması konusunda bir yaptırım uygulamıyor. Oysa insanların izin günü daha çok pazar günüdür. Bir süredir pazar günü oluşturmaya çalışacağımız banko Kuponlar da zorlanmaya başladığımızı itiraf etmem gerekiyor.

Bunun nedeni pazar listesine alınan maç sayısının giderek azalması ve çekişme konusunda nispeten daha zorlu takımların pazar listesine eklenmesi olabilir. Ancak Hollanda ligi yardımımıza yetişiyor ve üst sıralarda yer alan takımların alt sıralarda yer alan takımlara oranla çok daha kuvvetli olması elimize sağlam bir koz veriyor.

Bu hafta pazar günü oynamayı düşündüğümüz banko kuponumuza şimdilik iki Hollanda ligi maçı alıyoruz. Bunlardan ilki Ajax olacak. Ajax bu sezon şampiyonluk yarışının gerisinde kalmış olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi elemeleri ne katılabilmek için son nefeslerini harcamak zorunda. Deplasmanlarda gol yemekten çekinmeyen NEC karşısında goller bulacağını düşünüyorum. Bu karşılaşmada en az üç gol olacağını tahmin ediyorum.

Twente-Utrecht Analizi

Ajax takımının Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde katılmasının ne kadar zor olduğunu anlatmak istiyorum. Çünkü bu yarışta Twente takımının dokuz puan gerisinde ve Twente oldukça etkili ve tempolu bir futbol oynuyor. Bu hafta sahasında ligin dişli ekiplerinden Utrecht ile karşılaşacak olan Twente bu karşılaşmayı kazanacaktır.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri