Connect with us

İddaa Tahminleri

21 Mart Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

21 Mart Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Milli maç arası yüzünden bu hafta sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın diğer liglerinra karşılaşmalar tatil edildi. Bu nedenle banko kuponu muzu milli maçlardan yapmak zorunda kaldık. Bu hafta oynanacak Avrupa kupası eleme Play-Off karşılaşmalarında Yunanistan ve Polonya’yı favori görüyorum. Bununla birlikte kısa süre önce asya kupasını kazanan Katar, Dünya Kupası elemelerinde kendi sahasında ilk maçta Kuveyt’i gelmekte zorlanmayacaktır. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 21 Mart maçları arasında seçtiğimiz en banko tercihlere bir göz atalım.

Yunanistan-KazakistanMS1
Polonya-EstonyaMSH1
Katar-KuveytMS1

21 Mart Banko İddaa Kuponumuz

Yunanistan-Kazakistan Analizi

Kazakistan, Avrupa kupası eleme gruplarında önemli bir sürprize imza atarak başarılı bir performans gösterdi. Bununla birlikte eşleşmelerde Yunanistan ile karşılaşarak önemli bir sıkıntı için kendilerine kötü bir kura çektiler. Her ne kadar Kazakistan gelecek yıllar için Umut vaad ediyor olsa da bu karşılaşmada onlara çok fazla şans tanıdığımı söyleyemeyeceğim.

Bana kalırsa Avrupa kupası elemelerinde en banko görünen karşılaşma bu karşılaşmadır. Bununla birlikte birazdan ele alacağımız Polonya-Estonya karşılaşmasında da benzer bir tablo olsa da Polonya için açılmadığı için en garanti karşılaşmanın Yunanistan galibiyeti olduğunu söyleyebiliriz. Unutmayalım ki Kazakistan oldukça formsuz Finlandiya, Danimarka, Kuzey İrlanda ve San Marino gibi grupların olduğu bir gruptan yükselmişti. Yunanistan ise Hollanda ve Fransa gibi zorlu takımlarla mücadele ederek playoff da oynamaya hak kazandı.

Polonya-Estonya Analizi

Bu maçta Polonya galibiyeti için oran bile açılmadı. Ev sahibi takım ilk karşılaşmada farklı bir galibiyet olarak turu bitirmek ve buz gibi Estonya deplasmanına rahat gitmek isteyecektir.

Katar-Kuveyt Analizi

Günün bir diğer banko karşılaşması ise Katar ile Kuveyt arasında oynanacak. Oranlara baktığımızda bu karşılaşmanın da ne kadar banko bir karşılaşma olduğunu zaten görebiliyoruz. Bu nedenle kuponumuzu burada sonlandırarak milli takım arasında dinlenmeyi tercih ediyorum. Unutmayın ki milli maçlara ve Türkiye ligine büyük paralar yatırmak artık gereksiz maceraya da olmak anlamına geliyor.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri