Connect with us

İddaa Tahminleri

22 Mart Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

22 Mart Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları.  Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 22 Mart maçları arasında seçtiğimiz en banko tercihlere bir göz atalım.

Banko MaçBanko Tercih
Macaristan-Türkiye2,5 Üst
Venezuella-İtalyaMS2
Hollanda-İskoçyaMS1

22 Mart Banko İddaa Kuponumuz

Macaristan-Türkiye Analizi

Türk futbolu önemli sınavlarından birini veriyor. Maalesef bu sınav futbol sahalarında değil kurumsal olanlarda veriliyor. Son Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra ortaya çıkan olayların ardından bu sezon neredeyse maç kaybetmeyen Fenerbahçelikten çekilip çekilme konusunda bir toplantı yapacağını açıkladı.

Takımlarımız arasındaki gerginlik bu derece yükselmişken ve futbol dünyasına siyaset arenası bu kadar fazla karışıyorken, milli takımımız da yaralan oyuncuların büyük bir çoğunluğunun yurtdışından geliyor olması bana göre bir avantaj. Yani bu karşılaşmalarda sahada olacak oyuncuların ne kadar fazlası yurtdışından gelirse bana kalırsa Türkiye milli takımının hem hazırlık karşılaşmalarında hem de Avrupa kupası’ndaki şansı o kadar yüksek olacak.

Bu karşılaşmada hem Macaristan hem Türkiye’nin futbol taktik ve disiplininden bir miktar uzaklaşacağını ve çok fazla oyuncunun girip çıkmasının yaratacağı konsantrasyon kaybıyla ilginç goller izleyeceğimizi düşünüyorum. Banko kuponlar için 2,5 üst tercihini makul görüyorum.

Venezuella-İtalya Analizi

İtalya milli takımına şöyle bir baktığımızda, son dört kupadır bu takımdan bir halt olmaz diyor olmama rağmen kupalar başlar başlamaz ortaya koymuş oldukları disiplin, futbol anlayışı ve hırslarıyla her zaman beni alıyorlar.

Bu nedenle ben artık İtalya’nın aleyhine konuşmama kararı aldım. Bir zamanlar Fransa’yı ve İspanyayı eve eve bitiremez ve bu nedenle kuponlarımız arka arkaya yatarken İtalya destekçileri kuponlarını takır takır kazandılar. Ben de bu hazırlık karşılaşmasında İtalya’nın bir sonraki Avrupa Kupasında, kendi sahasında oynayacağı Avrupa Kupasında oynamak için can atacak bir çok futbolcunun kendini göstermek için Venezuella karşısında şov yapacağını düşünüyorum. Bana göre maç İtalya galibiyetiyle sonlanacak.

Hollanda-İskoçya Analizi

İtalya’da oynanacak olan Avrupa Kupasında boy gösterecek takımlardan Hollanda, cuma günü oynayacağı hazırlık karşılaşmasında İskoçya’yı konuk ediyor. İskoçya futbolu son 20 yılda ciddi bir düşüş yaşadı. Milenyum öncesi hem Celtic hem de Glasgow Rangers takımları Avrupa’nın köklü takımlarına kök söktürürken şu anda köklü takımların sağlarında çöp toplayacak kadar bile prestijileri kalmadı.

İskoçya’nın en önemli avantajı futbolcuların büyük bir çoğunluğunun İngiltere Premier League ya da alt liglerinde oynaması ve buranın kültürünü tanıyor olmasıdır. İskoçya’da ünlenmeye başlayan herhangi bir futbolcu kısa sürede İngiltere’ye alınır ve burada köklü bir futbol kültürü kazanır.

Bununla birlikte zaman zaman ortaya çıkan yıldız futbolcuların yanında takımın tamamının üstün olduğu bir dönem en son ne zaman oldu hatırlamıyorum. Hollanda ise son on yılda biraz tökezlemiş olsa da şu anda oldukça kaliteli futbolculara sahip. Bu hazırlık maçında özellikle ilk yarıda maçı kazanacaklarını düşünüyorum.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri