Connect with us

İddaa Tahminleri

25 Mayıs Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

En Çok Kazandıran İddaa

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Hepimiz heyecanlı bir şekilde pazar gününü bekliyoruz. İngiltere, İtalya ve İspanya gibi devlikler de şampiyon belli olmuş olması futbol dünyasının neredeyse tamamının gözünü Türkiye’deki şampiyonluk ve küme düşme mücadelesine çevrilmesine neden oldu. Bununla birlikte cumartesi günü Türkiye’de hedefsiz kalmış takımlar kendi aralarında top çevirecek. Bununla birlikte İspanya ve İtalya liginde bazı önemli karşılaşmalar var . Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 25 Mayıs maçları arasında seçeneklerimiz ve banka tercihlerine bir göz atalım.

25 Mayıs Banko İddaa Kuponumuz

  • Juventus-Monza MS1 Handikap
  • Karagümrük-Samsunspor 3,5 Alt
  • Almeria-Cadiz 3,5 Alt

Juventus-Monza Analizi

cumartesi fikstüründe hedefi kalmış takım bulmak gerçekten çok güç. Bunlar arasında yer alan Juventus hedefsiz kalmış Monza karşısında maçı kazandığı takdirde ligdeki pozisyonunu bir üst sıraya çıkarabilir. Bununla birlikte Juventus’un bir alt sıradaki Atalanta ve aynı puanla bir üstünde yer alan bozma ile birlikte önümüzdeki sezon şampiyonlar Ligi’nde İtalya’yı temsil etmeyi garantilediğini unutmamak gerekiyor. Buna karşılık bu maçta Juventus galibiyetini banko kuponlarını eklemeyi düşünen arkadaşlar bana kalırsa bir kez daha düşünmeli. Güven tosun son beş maçının tamamının berabere bittiğini ancak Monza’nın son beş maçında galibiyet görmediği gibi üç karşılaşmayı kaybettiğini görüyoruz. Aslına bakarsanız benim size tavsiyem cumartesi günü çok dikkatli olmamız.

Karagümrük-Samsunspor İddaa Analizi

Türkiye Süper Lig’de cumartesi günü oynanacak olan iki karşılaşmanın ikisinin de 3,5 alt biteceğini tahmin ediyorum. Karagümrük takımı oynamış olduğu son sekiz karşılaşmanın tamamında 2,5 üst tamamlanan karşılaşmalar oynadı.
Buna karşı Samsunspor oynamış olduk karşılaşmalarda kısır skorlar almayı sürdürüyor. Her iki takımda hedefsiz ve üzgün. Takımların yediyi değil attığı gollere baktığımızda da bu maçın alt bitme ihtimalinin çok yüksek olduğunu görüyoruz.

Bu karşılaşmada maç sonucu 1 tercihini asla önermiyorum bana kalırsa 1,32 gibi ideal bir oranla 3,5 alt tercihini denemek oldukça mantıklı görünüyor.

Almeria-Cadiz Analizi

Tıpkı Karagümrük-Samsunspor karşılaşması gibi Almanya ile Cadiz arasında oynanacak olan karşılaşmanında iki hedefsiz takım arasında oynanacağını hatırlatmak istiyorum. Hem de bu iki takım öylesine hedefsiz ki her ikisi de küme düşmeyi garantiledi.
İki takım arasında kadirsin Almanya ile oynamış olduğu karşılaşmaların neredeyse tamamının 1-1 ya da 2-1 bittiğini şaşkınlıkla gördüm. Böylesi hedefsiz, kimin oynayacağı belli bile olmayan, oynayan herkesin maçın bitmesini bekleyeceği bir karşılaşma.
Bununla birlikte oyuncular küme düştüğü için muhtemelen tamamı İspanya’nın orta ve alt düzey takımları tarafından kapışılacaktır. O yüzden futbolcuların bu karşılaşmada kendilerini kanıtlama ya da takımları için ufak da olsa bir başarı kazanma gibi bir motivasyonlarının olacağını sanmıyorum. Tercihim 3,5 alt olacak.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanç sadece bazı yerel profesyonellerin sunabileceği oldukça zor bir açıklık. Bunların neredeyse tamamını izleyen maç izlememiş katılımlarınız vardır. Bu nedenle eğer uzun süredir devam eden araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde dağıttığınız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan vazgeçiyorsunuz. Özellikle kendinizin kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar hazırlarken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. mevcut tahminler tamamen keyif almak için hazırlanmış ve hiçbir şekilde güvenilirliği olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri