Connect with us

İddaa Tahminleri

3 Şubat Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

3 Şubat Banko İddaa Kuponu ve Maç Analizleri

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bu hafta cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmalar arasında çok sayıda banko görünümlü karşılaşma yer alıyor. Ancak ben bunlar arasında en garanti gördüğüm seçenekleri belirledim. Bu haftaki maçlarımız Türkiye, Almanya ve İngiltere’de olacak. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan 3 Şubat maçları arasında seçtiğimiz en banko tercihlere bir göz atalım.

Banko MaçBanko Tercih
Başakşehir-İstanbulsporMS1
Newcastle-LutonMS1
Darmstadt 98-B. LeverkusenMS2

3 Şubat Banko İddaa Kuponumuz

Başakşehir-İstanbulspor Analizi

Her zaman tekrar ediyorum. Bu sitede yer alan banko kupon nasıl yapılır gibi yazılarımda hepimizin en çok hoşuna giden ve kuponumuz da baktığımızda içimizi yeşerten tahminin maç sonucu bir olduğunu biliyoruz. Bu nedenle banko kuponlarda benim de ilk baktığım şey şöyle güzel olanı şöyle güzel bir orana sahip ev sahibi galibiyetleri oluyor.

Artık bu sezon ligden düşmesi neredeyse kesin gözüyle bakılan İstanbulspor, bekleneni vermekte zorlanan Başakşehir karşısında zorlu bir 90 dakikaya çıkacak. Başakşehir, her ne kadar son birkaç sezonda etkili bir oyun ortaya koyamıyor olsa da kadro kalitesi bakımından rakibinden daha kötü bir durumda değil. Başakşehir takımını tıpkı diğer bir çok semt takımlarında olduğu gibi bir proje olarak ortaya çıkaran topluluk, bu gibi karşılaşmalarda puanlar kazanmayı sağlayabilir. Bana kalırsa bu karşılaşma farklı bir şekilde ev sahibi galibiyeti ile biter.

Newcastle-Luton Analizi

100 milyonlarca dolarlık Arap sermayesini İngiltere’ye taşıyan bir diğer futbol projesi olan Newcastle United, bu sezon hem taraftarlarını hem de yapılan yatırımları tam olarak tatmin edebilmiş değil. Her ne kadar siyah beyazlı takımın bundan on yıl öncekine oranla çok daha etkili bir konumda olduğunu düşünüyor olsam da oluşturulan takımın disiplin ve dayanıklılık konusunda büyük amatör hataların kurban olduğunu da eklemem gerekiyor.

Bildiğiniz gibi akıllı hareket eden takımlar egodan çok matematiksel verilere önem verirler. Ancak Newcastle United takımı matematiksel olarak verimsiz ancak şöyle bir baktığında sanki adam gibi görünen bir çok futbolcudan oluşuyor.

Bu “adamlar” zaman zaman etkili futbol oynayarak yüzümüzü güldürse de uzun vadede işte böyle sekizinci dokuzuncu sırada takımlarını bırakırlar. Bu hafta kendi sahasında Luton ile karşılaşacak olan siyah beyazlı takımın maçı kesinlikle kazanacağını düşünüyorum. Luton küme düşme mücadelesinde oldukça riskli bir pozisyonda. Fakat bütün bunların bu maç özelinde bir önemi olacağını düşünmüyorum.

Darmstadt 98-B. Leverkusen Analizi

Tüm Avrupa nefesini kesti ve Leverkusen’in ne zaman puan kaybedeceğini bekliyor. Olağanüstü bir performansa imza atan Leverkusen bu hafta Darmstadt 98 karşısında galibiyet arıyor. Bu haftaya kadar oynamış olduğu karşılaşmalarda rakiplerini adeta döven Bundesliga lideri, bu karşılaşmada puan kaybederse şansımıza küselim.

Hepimize bol şans!

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri