Connect with us

Futbol

Banko İddaa Kuponu 19 Şubat

Banko İddaa Kuponu 19 Şubat

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bu hafta sonu maçlarına dikkat etmekte yarar var. İngiltere ligine özellikle dikkat edelim. Çünkü bu ligde takımların tempoları çok yüksek ve bazı dev takımlar deplasmanlarda zor maçlardan çıktı. Liverpool’da Salah’ın dinlenme maçı olacak. City sahasında çok zor bir maça çıkacak. Ligimizde de cumartesi günü için zevkli maçlar yer alıyor. Programımıza İtalya, İspanya ve Almanya liglerini de alacağız. Banko İddaa Kuponu 19 Şubat yazımız başlıyor.

İngiltere Ligine Dikkat

Bu haftacumartesi maçlarını ele aldığımızda çok sayıda ada maçının bizi beklediğini görüyoruz. Ancak dikkatli olmakta fayda var. İlk bakışta çok banko gibi görünen iki maç özellikle dikkat çekiyoruz. Aslında Liverpool Salah olmadan ve hatta takımın yarısı bile olmasa Norvich City engelini aşabilir. İşte bu rahat düşünce ve yorgunluk birleşince sıkıntı yaratabilir. Yine de Liverpool galibiyeti kuponlarda sırıtmaz.

Fakay bu hafta City’den uzak durmanızı rica edeceğim. Totthenham takımında çok sayıda dünya yıldızı var. City birkaç gün önce salgın dönemi deplasmanlarından birinegitt. Bu dönemde deplasman maçları eskisine oranla çok daha zor. 

İngiltere liginde önereceğim tek maç West Ham maçı olacak. Londra takımı sahasında düşme potasından kurtulmaya çalışan Newcastle’ı ağırlayacak. Bu maçta ev sahibi takımın yenilmeyeceğini düşünüyorum. Üstelik 1.5 Üst tercihi de kulağa hoş geliyor.

Mourinho’nun Zor Sınavı

Jose Mourinho’yu görünce aklıma Beethoven’ın o meşhur portresi geliyor. Her ne kadar ikisi arasında yıllar olsa da her ikisi de kendi alanında çağın en iyi isimleri arasına girmeyi başardı. Tabi ki bana göre Beethoven, Morinho’dan daha üstündür. Çünkü daha büyük işler başardığını düşünüyorum. 

Portkizli teknik direktör şu anda Rona takımını çalıştırıyor. Roma bu sene Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veriyor. Karşısında son dönemin formda takımı Hellas olacak. Ancak Rona’nın bu maçta rakibine üstünlük kuracağına inanıyorum. Bu cumartesi oynanacak Milan maçının da az gollü geçeceğini düşünüyorum. 3.5 Alt mantıklı olabilir.

Malatya Golü Unuttu

Adem Büyük bu sene çok yalnız kaldı. Lider olmayı seviyor. Ancak liderlik sadece kötü oyuncularla iyi geçinmek anlamına gelmiyor. Onun oynadığı takımlarda neden bu kadar kötü oyuncular bulunuyor anlamıyorum. Gerçeği bilmesem de sanki Adem’in bu konuda parmağı var gibi geliyor. 

Bu sene de takım durma aşamasına geldi. Düşünüyorum düşünüyorum kafamda onlar için bir çıkış yolu bulamıyorum. Muhtemelen küme düşücekler. Lig sonuna doğru bu takımlara 3.5 Alt oynamak mantıklı görünüyor. 

Cumartesi günü aynı zamanda Beşiktaş sahasında Altay’ı ağırlayacak. Kara kartal ile ilgili uzun bir yazı yazmıştık. Bu yazıda Beşiktaş’ın yanı sıra dört büyük takım maçlarının tamamını ele aldık.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Futbol