Connect with us

Futbol

Banko İddaa Kuponu 26-27 Şubat

hafta sonu Banko İddaa Kuponu 26-27 Şubat

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bu haftanın son yazısında hafta sonu için seçtiğimiz bazı maçları değerlendireceğiz. Bu yazıda dört büyük takımın maçlarına yer vermeyeceğiz. Çünkü daha önce bu konuda detaylı bir yazı yazmıştık. Bu hafta sonu için İngiltere, Almanya ve İtalya liglerini analiz ettik. Yapay zeka iddaa tahminleri yapan yabancı tahmin siteleri de banko maç seçimlerimizde etkili oldu. Banko kupon hazırlama teknikeleri yazımızda sağlama yapmanın önemine her zaman vurgu yapıyoruz. Bu sezon çok sayıda kuponumuzu bu sayede tutturduk. Son haftalarda artan performansımızı umarım bu hafta sonu da sürdüreceğiz. Banko İddaa Kuponu 26-27 Şubat

Manchester United -Watford

Aslında Avrupa’da oynayan takımları bu hafta sonu listesine almak istemiyorum. Ancak bu maçta ev sahibi ekip otoriteler tarafından da favori gösteriliyor. Üstelik maç sonucu 1 tercihinin oranı da gün geçtikçe artmakta.

Bu sene West Ham United öyle etkili bir performans gösteriyor ki devler ligine kalma mücadelesi bir türlü zayıflamıyor. Manchester City ve Liverpool önümüzdeki sene devler liginde oynamayı garantilediler. İlginç şeyler olmazsa ilk iki sırayı alacaklar. Şu anda altı farklı takım kalan iki bileti almak için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Watford küme düşme hattında yer alan ve son haftalardaki form durumu en kötü takımlardan biri. İşler çok iyi gitmiyor. Üstelik maç öncesi ev sahibi takımda eksik de bulunmuyor. Yapay zeka iddaa tahminleri maçı 2-0 ev sahibine veriyor. Benim de banko kupon tercihim maç sonucu 1!

Leverkusen Sahasında Favori

Haftanın en garanti tercihlerinden biri de Almanya’dan geliyor. Almanya’da da benzer bir devler ligi heyecanı yaşanıyor. Leverkusen, Bayern ve Dortmund’un biraz gerisinde üçüncü sırada yer alıyor. Onu takip eden beş takım birden devler ligine kalma mücadelesi veriyor. Leverkusen bu hafta sahasında küme düşme mücadelesi veren Arminia Bielefeld’i konuk edecek. Bu maç için yapa zeka iddaa tahminleri maç sonucu 1 tercihini banko gösteriyor. Bana göre de maçı Leverkusen alır.

Başakşehir-Karagümrük

Kısa bir süre önce ülkemizi devler liginde temsil eden ve guruplardan çıkamayan Başakşehir bu sene yeniden devler ligine katılmanın hesaplarını yapıyor. Geçtiğimiz yılı küme düşme hattına yakın bir bölgede geçiren takım bu sene takıma yaptığı takviyeler ve üç büyüklerin kötü performansı ile yeniden ilk üç arasına adını yazdırmayı başardı. Aslında buldukları bazı oyuncuları çok beğendim.

Açık söylemek gerekirse İrfan Can’ı satmalarına şaşırmıştım. Ancak zaman bize gösterdi kir bu oyuncuyu resmen Fenerbahçe’ye kakalamışlar. İrfan sarı lacivertli takıma geldiği günden bu yana arkadaşlarının enerjisini düşürmekten ve negatif tavırlar sergilemekten başka bir şey yapmadı. Bazı oyuncular sadece kendi gollerine sevinir. Asist yapınca ya da takım kazanınca gerçek bir mutluluk hissetmezler. İrfan da öyle değildir umarım.

Nesine platformuna göre Karagümrük takımının gol ayağı Pesic bu maçta forma giyemeyecek. Bu da maçın üst bitme ihtimalini ciddi derecede azaltıyor. Başakşehir geçen hafta ligin ikinci sırasında yer alan Konyaspor’u da yenmeyi başardı. Okyanusu geçip derede boğulmazlar. Banko tahminimi maç sonucu 1.

Altay-Gaziantep

Birkaç yıl önce Gaziantep maçlarına direk alt oynadığımız dönemleri hatırlıyorum. Hemen her maç katı defans yapar ve en fazla bir gol yer çoğu maçta da gol yemezlerdi. Ancak o takım dağıldı ve yerine kurulan yeni takım kalesini gole kapatmakta zorlanıyor. Mustafa Denizli’nin yönettiği Altay ligin ilk haftalarında saldırgan bir oyun ortaya koyarken nedense ortalara doğru defansif tarafı güçlendirme uğruna bu yapısını terk etti.

Altay bir süredir kısır maçların etkisinde puan alamadı. Yani gol yememeye çalışmak onlara göre değil. Çünkü ellerinde hücum gücü yüksek oyuncular bulunuyor. Hem de gol atmak istiyorlar. Onların önü daha fazla kapanmayacaktır. Öyle inanıyorum ki Mustafa hoca kısa bir süre içinde takımı yeniden ileri gönderecek ve düşme hattından çıkmak için son hamlesini yapacaktır. Yoksa böyle 0-0 beraberlikler ya da 1-0 yenilgiler takımı bir yere taşımaz.

Öyle sanıyorum ki bu maçta ilk hucum futbolu denemeleri hayata geçecektir. Bu nedenle maçın 1.5 Üst biteceğini düşünüyorum. Ancak yapay zeka iddaa tahminleri bu maçın 0-0 biteceğini iddia ediyor. Karar sizin!

Spezia Calsio-Roma

Mourinho için çanlar çalmaya başladı. Zaten en üst düzey takımlarda iş bulmakta zorlanıyor. Roma’da çok fazla transfer yaptı ve tüm yetkiyi eline aldı. Buna rağmen takım bir türlü devler ligi potasına giremiyor.

Roma’nın devler ligine girebilmek için zayıf rakiplere karşı gücünü ortaya koyması gerekiyor. Yani ligin alt sıralarında yer alan Spezia gibi takımlara karşı kontrollü futbol oynama devri sona erdi. Maça bir an önce drama getirip ivmeyi yönlendirmek gerekiyor. Aksi taktirde işleri zor. Bu maçta Mourinho’nun erken hamleler ile gollü bir maça doğru yöneleceğini düşünüyorum. Bana göre maç banko 1.5 Üst.

Galatasaray-Rizespor

Evet aslında bu maç hakkında düşüncelerimizi diğer yazıda da diler getirdik. Üstelik üç büyüklerin maçlarını banko kuponlara eklememe kuralımız da bulunuyor. Yine de bu maçı görmezden gelemedim. Çünkü bizim üç büyükler kuralımız aslında bu takımların iddialı olduğu zamanları kapsıyor. Şu anda bu üç takım o kadar kötü durumda ki YouTube videolarında birbirlerine destek oluyorlar. Avrupa kupası hezimetlerinde rakip takımlardan destek mesajı geliyor. Ah diyorlar, biz bu hale nasıl düştük?

Bu maç bana göre banko 1!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Futbol