Connect with us

Futbol

Banko Kupon 8 Kasım

Banko Kupon 8 Kasım

Pazar keyfini futbolla yaşamak ve bu keyfi kazançlı bir banko kupon ile taçlandırmak isteyen arkadaşlara selam. Dün hazırladığımız kuponun tutmuş olması bugün için daha da fazla heyecanlanmamıza sebep oldu. Haftayı şimdiden kar ile kapatmayı garantiledik. Kasanın %30’u iddaa taktiği sayesinde bugün de kuponumuz tutarsa büyük bir sıçrama yapmış olacağız. Banko kupon 8 Kasım yazımızda çeşitli ülkelerden banko maçlara yer verdik. En iyi iddaa tahmin sitelerine bakarak maçların sağlamalarını da yaptık. Örneğin Leicester – Wolves maçında 1.5 üstü düşünmemize rağmen bazı tahmin siteleri 1-0 ev sahibi galibiyetini öngörüyor.

Sayısal Loto Taktikleri 2021

İngiltere liginde bugün inanılmaz güze maçlar var. Son yıllarda şampiyonluğu kimseye bırakmayan Manchester City ve Liverpool, Manchester’da karşı karşıya gelecek. Bu maçta müthiş bir heyecan bizi bekliyor. Bana göre bu maç kadar eğlenceli geçecek bir diğer maç da Leicester – Wolverhampton maçı.

İtalya liginde Tüm maçlarıfırtınası esmeye devam ediyor. Bu fırtına dinene kadar Milan’ı banko kuponlara eklemeye devam etmek gerekiyor. İbra bu sene şampiyonluk için takımı bilemiş adeta. Hafta içinde Hakan’ın da kontratının yenileneceği duyuruldu. Onun da bu maça çıkarken moralli olmasını bekliyorum.

Manchester City kazanmak zorunda

Gol atma konusunda sıkıntı yaşamayan iki takım bu sene gol yeme konusunda da geçen seneye oranla biraz daha dikkatsiz görünüyor. Bu maçta bize göre kazanan tarafın en az iki gol atması şart. Tek gollü ilerleyen bir maçın son dakikalarında kesinlikle gol olur. Canlı bahis seven uzman iddaacılar bu maçın son dakikalarını heyecanla bekleyecekler. Maç kazananı yerine direk 2.5 Üst tercihi banko kuponlara eklenebilir.

Utrecht karşısında Ajax gol olup yağacak

Banko kupon için önce Ajax galibiyetini uygun görmüştüm. Fakat iddaa tahmin siteleri Ajax galibiyetine sadece %46 şans tanıyor. maçın 2-2 berabere bitme olasılığı üzerinde duruyorlar. Bu yüzden daha banko olan üst seçeneği banko kuponumuzun oranını artıracak.

Kuponumuzda son zamanlarda çok formda olan Milan galibiyetini de kuponumuza ekliyoruz. Son olarak Almanya liginden bir maçı ekledik Dün oynanan tüm karşılaşmalar üst bitti. Bu hafta belli ki Almanya’da daha çok gol olacak.

Manchester City – Liverpool2.5 Üst1.32
Milan – VeronaMS 21.32
Utrecht – Ajax2.5 Üst1.20
Leverkusen – M’Gladbach2.5 Üst1.42
TOPLAM ORAN2.94

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Futbol