Connect with us

İddaa Tahminleri

Ermenistan-Galler Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Ermenistan-Galler Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Geçtiğimiz ay sonunda oynanan karşılaşmaların ardından Türkiye milli takımı 2024 yılında Almanya’da yapılacak olan Avrupa Kupası Şampiyonası’na katılma hakkını kazanmıştı. Ancak milli takımımızın gruptan lider olarak çıkıp çıkmayacağına bir hafta içinde oynanacak olan karşılaşmalara bağlı. Bu hafta grubumuzda oynanan karşılaşmaları tahminlerini ve analizlerini değerlendireceğiz. Tahminlerimizi yaparken de yapay zeka araçlarından yardım alacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Ermenistan-Galler analizimize başlayalım.

Ermenistan-Galler maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

Bu sene Mill Takım maçları TRT kanallarında yayınlanıyor. Ermenistan-Galler maçı bu Cumartesi, saatler 17:00 olduğunda başlayacak. 

Ermenistan-Galler İddaa oranları

Ermenistan-Galler İddaa tahminleri

Öncelikle şunu hatırlatmak isterim ki Galler ile kendi sahamızda oynadığımız ilk karşılaşmayı 2-0 kazandık. Bu nedenle bu karşılaşmada iki ya da daha yüksek skorlarla alacağımız bir yenilgi bizi ikili averaj durumunda ikinci sıraya itebilir.

Bununla birlikte aslına bakarsanız Galler karşılaşmasının herhangi bir şekilde bizi etkileyebilecek olması daha doğrusu ikinci sıraya itecek olması Galler’in bu karşılaşmayı kazanmasının ardından önemli olacak. Yani ada temsilcisi bu sezon oldukça etkili bir performans gösteren Ermenistan’a karşı puan kaybederse bu hesapları yapmamıza gerek kalmayacak. Bu nedenle tıpkı Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş maçlarında olduğu gibi kuponlarımıza ülke puanımızı etkileyecek daha doğrusu olumsuz yönde etkileyecek tercihleri eklemeyerek totem yapmaya devam edeceğiz. Bunun yerine çok daha etkili banko kupon tercihleri arayacağız.

Banko kuponlar için tahmin

Banko kuponlara maç eklerken oranların ne kadar düşük olduğunu önemsememek gerekiyor. Bunun yerine çok banko bir-iki tercihi bir araya getirerek makul bir oran yakalayıp sezon boyu takip ettiğimiz stratejimizi uygulamaya devam edeceğiz. Bu nedenle bu maç için en banko tercihi olarak alt seçeneklerine yönelmek oldukça mantıklı görünüyor. İşi iyice garantiye almak 3,5 alt seçeneğini banko kuponlar için önerebilirim. Bununla birlikte karşılaşmanın ilk yarısının 1,5 alt bitme ihtimali de oldukça yüksek. Ancak bana sorarsanız maç sonucu 3,5 alt çok daha mantıklı görünüyor.

Yapay zeka araçlarıyla tahminler yapan predict sitesine göre karşılaşma 0-1 Galler üstünlüğü ile tamamlanacak.

Sürpriz kuponlar için tahmin

Sürpriz kuponlarımızda yüksek oranlı tercihler yapmaya devam ederken aynı zamanda işimize gelen tercihleri kuponlarımızı ekleyerek totem yapmaya devam edeceğiz. Bu nedenle bu karşılaşmada Ermenistan galibiyetini kuponlarımıza eklemek bizim için en mantıklı seçenek olacak. Ancak biz her şeyden çok Galler deplasmanında en azından bir beraberlik alarak puan farkıyla Almanya’ya lider bir şekilde gitmek istiyoruz.

Köşe Vuruşu Youtube kanalımız üzerinden yapacağımız canlı yayınlarda maçlardan önce son iddaa tahminlerimizi veriyoruz. Amacımız hep birlikte güzel kuponlar yapmaktır.

Hepimize bol şans!

————————————————-

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri