Connect with us

İddaa Tahminleri

Galatasaray-Bayern Munich Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Galatasaray-Bayern Munich Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Galatasaray deplasmanda Manchester United’a devirdikten sonra bugün akşam saat 19:45’te olman devi Bayern Münih’i konuk edecek. Bu karşılaşmada Bayern Münih’in favori olduğunu düşünenler var. Her ne kadar yeni forvetleri Harry Kane ile birlikte harika bir hücum performansı gösteriyor olsalar da Galatasaray bugüne kadar İstanbul’a gelmiş bir çok Avrupa devini evlerine eli boş göndermeyi başardı. Bu karşılaşmada da sarı kırım kırmızılı takımdan benzer bir performans bekliyorum. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Galatasaray-Bayern Munich analizimize başlayalım.

Galatasaray-Bayern Munich maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

Galatasaray-Bayern Munich maçı bugün, saatler 19:45 olduğunda başlayacak. Maç Exxen ekranlarında yayınlanacak.

Galatasaray-Bayern Munich İddaa oranları

Galatasaray-Bayern Munich İddaa tahminleri

İddaa oran belirleyicileri bu karşılaşmadan Alman temsilcisi Bayern Münih’i ciddi oranda favori göstermiş. Deplasman takımının galibiyet oranı 1,28 olarak açıklanmış. Bununla birlikte üst oranı oldukça düşük. Yani öyle görünüyor ki oran belirleyiciler deplasman takımının farklı bir galibiyet alacağını düşünüyor. Ancak biz bu sezon hemen her maçta olduğu gibi kendi takımımızı destekleyecek ve bu doğrultuda bazı tercihler arayacağız.

Banko kuponlar için tahmin

Daha önce Galatasaray çok kez gösterdi ki Ali Sami Yen Stadı’na gelen (her yıl spor sorular yüzünden değişen stat isimlerini takip etmiyorum) bir çok Avrupa devi hüsranla evine döndü. Cimbombom döneminin en iyi takımlarını tartaklayarak evlerine yolladı. Ancak bu sefer daha önce Leeds United karşı karşılaşmasında olduğu gibi maçtan bir gün önce taraftarlar birbirine girdi. Türkiye’de bu gibi olayların olması beni gerçekten çok üzüyor. Öyle ki karşı taraf ne kadar tahrik ederse etsin bu gibi durumlarda kavga etmemek ve evinize gelmiş bir misafiri ne demiş olursa olsun bu şekilde dövmemek gerekir.

Bu gibi olaylarda ben her zaman iki tarafın da eşit derecede suçlu olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle hayvanlık yapıp saldırmayan taraf her zaman benim için insani açıdan daha değerli bir iş yapmış olur. Bana göre insanlık her zaman için sakinliğini korumak demektir.

Bu karşılaşmada maç sonucu 1 tercihini sürpriz kuponlarımızda inceleyeceğiz. Ve maç sonucu 2 tercihinin hiçbir şekilde banka olduğunu düşünmüyorum. Zaten yabancı bahis sitelerinde Bayern Münih galibiyetinin oranı önemli miktarlara kadar artabiliyor. Buda alman temsilcisinin burada çok rahat bir galibiyet alamayacağın göstergesi.

Bildiğiniz gibi banko kuponları maça saatler kala yapmaya özen gösteriyoruz. Bu karşılaşmada üst tercihi ne kadar düşük olduğunu görebiliyoruz. Yani oran belirleyiciler maçın üst biteceğini düşünüyor. Buna karşılık Galatasaray’da Icardi’nin oynayıp oynamayacağını henüz netlik kazanmış değil. Eğer Icardi oynamazsa Galatasaray bu zamana kadar elde etmiş olduğu puan avantajını korumak için seyircisinin de desteğini alarak tempoyu düşürmeye çalışacaktır. Bu nedenle 3,5 alt seçeneğini 2,5 üst seçeneğinden daha mantıklı görüyorum.

Sürpriz kuponlar için tahmin

Sezon başından bu yana takip ettiğimiz stratejimizi bu maçta da devam ettirmek istiyorum. Artık bu bizim için bir totem haline geldi. Hem Fenerbahçe hem Galatasaray hem de bir çok Beşiktaş karşılaşmasında ev sahibi takımımızı içerde dışarda destekleyerek bir çok galibiyeti ve çok yüksek oranları yakalamayı başardık. Bu maçta da sürpriz kuponlarımızda ve sistem kuponlarımız da direkt maç sonucu bir tercihini denemeyi tavsiye ediyorum. Unutmayın ki inanmak başarmanın yarısıdır.

Köşe Vuruşu Youtube kanalımız üzerinden yapacağımız canlı yayınlarda maçlardan önce son iddaa tahminlerimizi veriyoruz. Amacımız hep birlikte güzel kuponlar yapmaktır.

Hepimize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri