Connect with us

İddaa Tahminleri

Galler-Türkiye Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Galler-Türkiye Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Galler, hafta içi yapmış olduğumuz tahminlerde de başarılı bir şekilde belirttiğimiz gibi Ermenistan deplasmanda puan kaybederek gruptan çıkma şansını neredeyse imkansız hale getirdi. Galler, salı günü oynanacak olan karşılaşmalarda Hırvatistan’ın kendi sahasında Ermenistan’a yenilmesini beklerken diğer yandan hafta içi Almanya deplasmanında galibiyet alan milli takımımızı yenmek zorunda. Bu karşılaşmada en azından bir puan alarak grubu lider tamamlamak istiyoruz. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Galler-Türkiye analizimize başlayalım.

Galler-Türkiye maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

Bu sene Avrupa Kupaso elem gruplarında oynana maçlar TRT kanallarında yayınlanıyor. Galler-Türkiye maçı bu salı, saatler 21:45 olduğunda başlayacak. 

Galler-Türkiye İddaa oranları

Galler-Türkiye İddaa tahminleri

Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi Galler’in gruptan çıkma şansı oldukça düşük. Üç yıl önce oynanan Avrupa Kupasında aynı grupta yer aldığımız ve bizi gruptan eleyerek moralimizin bozulmasına katkı sağlayan Galler’den sportif intikamımızı çok kısa bir süre içinde almış olduk. Ancak bundan sonra belalısı olduğumuz bir bir diğer takım olan Hırvatistan’ın önünde grubu lider tamamlamak için Galler karşısında en azından bir puan almamız gerekiyor. Aynı saatlerde oynanmaya başlanacak olan Hırvatistan-Ermenistan karşılaşması bu maçın seyrini ciddi şekilde etkileyecektir. Her iki maçında ilk yarılarında yoğun tempo bekliyorum.

Banko kuponlar için tahmin

Bana kalırsa bu maçta az gol olmasını beklemek büyük bir hata olur. Galler milli takımı maçının ilk yarısından öne geçerek Hırvatistan milli takımı üzerinde bir baskı kurmak ve Ermenistan karşısında hata yapmalarını arzu etmek durumunda.

Türkiye milli takımının oynamış olduğu son karşılaşmalarda adeta çılgın bir at gibi saldırdığını ancak saldırırken başına gelebilecekleri engelleyecek stratejiye henüz sahip olmadığını görüyoruz. Bu durumun Avrupa Kupasına kadar çözülmesini umut etsek de diğer yandan takımımızın gol atma iştahının kaybolmamasını diliyoruz.

Bu karşılaşmada grubu lider tamamlamak isteyen Türkiye gruptan çıkmak için mucizelere ihtiyacı olan Galler karşısında beraberlik için değil goller bulmak için sahaya çıkacak. Bu bu nedenle karşılaşmadaki üst tercihlerine banko görüyorum.

Sürpriz kuponlar için tahmin

Sezon başında hemen her tahminimiz de yaptığımız gibi sürpriz kuponlarımıza ülke puanımızı olumlu yönde etkileyecek tercihler eklemeye devam ediyoruz. Bu karşılaşmada da Türkiye galibiyetini sistem kuponlarımıza eklemeyi uygun görüyoruz.

Ancak bana göre bu maçta daha garanti olan sürpriz tercihi maçın ikinci yarısını Türkiye kazanır tercihi olacaktır. Çünkü Hırvatistan’ın Ermenistan karşısında farkı açmaya başlaması, Galler takımında özellikle maçın son 20 dakikasında genç oyuncuların sahaya girmesi ve takımın genel motivasyonun ciddi şekilde düşmesine yol açacaktır. Bu dönemde oldukça iştahlı olan Türkiye hücum hattı ikinci yarı skoruna bakacak olursak bana kalırsa bu maçı kazanacak.

Köşe Vuruşu Youtube kanalımız üzerinden yapacağımız canlı yayınlarda maçlardan önce son iddaa tahminlerimizi veriyoruz. Amacımız hep birlikte güzel kuponlar yapmaktır.

Hepimize bol şans!

————————————————-

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri