Connect with us

Futbol

Garanti Maç Tahminleri: Beşiktaş-Gaziantep

Garanti Maç Tahminleri: Beşiktaş-Gaziantep

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Maalesef ligimiz tamamen bozuldu. Üç büyükler üç puan almayı unutmaya başladı. Bu nedenle artık bu takımların maçlarına maç sonucu 1 tercihleri eklemeyi doğru bulmuyorum. Garanti Maç Tahminleri: Beşiktaş-Gaziantep yazımızda maçı gol bahisleri yönünden inceleyeceğiz. Aynı zamanda yapay zeka maç tahminleri de yazımızda bulunacak.

Örneğin Rizespor maçında kara kartal iki kere öne geçmesine rağmen ve rakip takımın doğru dürüst bir pozisyonu bile olmamasına rağmen maçta beraberlikle ayrıldı. Aslında kalecisiz ve teknik direktörsüz maça çıkmanın cezasını çektiler. Daha doğrusu yönetimsiz olmanın. Çünkü bir takımın, hele ki büyük bir takımın kalecisinin ve teknik direktörünün olmaması o yönetimin bu işten hiç ama hiç anlamadığını gösterir. Beşiktaş yönetimi bir an önce istifa etmeli. Beşiktaş gibi bir takım öyle ya da güç bulmuş yaramaz çocukların oyuncağı olamaz.

Kartalın Kalesi Boş

Üç büyükler iki yıldır hemen hemen her maçlarında puanları rakiplerine hediye etmek için her şeyi yapıyor. Ligimizin inanılmaz düşük kalitesi yüzünden geçen sene Beşiktaş ve Galatasaray son haftaya aynı puanda ve tüm takımların üzerinde çıktı. Ancak bu sene Trabzonspor bu işe uyandı ve ortalama bir takım kurarak liderliği ele geçirdi. Şu anda üç büyüklerle arasında uçurum gibi bir puan farkı var. Bu nedenle bundan sonra devlerin puan alması eskisi kadar kesin olmayacak.

Rizespor maçında yenilen gollerin ikisi de duran toptan geldi. Duran toplarda kale boş olduğunda gol atılma olasılığı artıyor. Defans bir yere kadar çalışıyor. Aslında bir kaleci olsa kara kartalın şu anda en az 20 puanı daha olacaktı. Ancak kalecisiz olarak ilerlemek kolay değil. Üstelik futbolda en ucuz bölgelerden biri kaledir. Yani Pjanic’i alacağına kaleci alman daha mantıklı olur. Ancak ülkemizde bu işler artık takım kalitesini artırmak için değil bir takım insanların kesesini doldurmak için yapılıyor.

Gaziantep Gümbür Gümbür Geliyor

Gaziantepspor son üç yıldır oldukça başarılı bir performans gösteriyor. Ancak özellikle ligin ikinci sezonunda konsantrasyon kaybı yaşanıyor. Oldukça başarılı defans yapıyorlar. Her ne kadar kara kartalın kalesi boş olsa da Beşiktaş da oldukça iyi defans yapan, pres yapan ve ortsa sahası çok güçlü bir takım. Bu maçta duran toplarda daha dikkatli olacaklarını sanıyorum. Ancak kara kartalın defans hattında çok ciddi eksiklikler var. Vida ve Montero kart cezalısı olduğu için bu maçta yoklar.

Rizespor maçında rakip on kişi kalmışken rakibine saldıran Montero’nun nasıl bir ceza alacağını merak ediyorum doğrusu. Hem takımını muhtemel bir üç paundan etti hem de bu maçta cezalı konumuna düştü.

Antepspor bu maçta fark atmak için oynayamaz. Kartal da rakibine yeterli bir direnç kurmayı başaramayacak. Çünkü bir yerde akılları defans hattında olacak. Atiba ve Teixeira’nın durumu belirleyici olacak. Bana kalırsa bu maçta çok fazla gol olma ihtimali bulunmuyor. Bu yüzden tercihimi 3,5 Alt seçeneğinden yana kullanıyorum. Yapay zeka iddaa tahminlerine göre maç 0-0 bitecek.

Hepimize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

More in Futbol