Connect with us

İddaa Tahminleri

Garanti Maçlar: Uluslar Ligi 3. Hafta İddaa Tahminleri

Uluslar Ligi 3. Hafta İddaa Tahminleri

Garanti maçlar dizimizde bugün Uluslar Ligi 3. hafta iddaa tahminleri ile karşınızdayız. Yazımızda ülkemizin de yer aldığı C1 ve en zevkli gruplardan biri olan A3 Gruplarını değerlendireceğiz…

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Sonunda milli takım bazında dişimize göre bir gruba girdik. Açık söylemek gerekirse bundan daha fazlası şimdilik bize yaramıyor. Öyle umuyorum ki önümüzdeki yıllarda ekonomi, eğitim ve kültür alanında olduğu gibi spor alanında da bizi yeni bir sayfa bekliyor. Bu sayfayı hazırlanmak için Uluslar Ligi maçlarının önemli olduğunu düşünüyorum.

Uluslar Ligi C1 grubu İddaa Tahminleri

Uluslar Ligi C3 Grubunun üçüncü maçında deplasmanda Lüksemburg ile karşılaşacağız. Grupta oynadığımız ilki karşılaşmayı farklı skorlarla rahat bir şekilde kazandık. 

İlk maçımızda Faroe Adaları’nı 4-0 yenmiştik. Bundan birkaç gün sonra kendi sahamızda oynadığımız Litvanya maçını 6-0 gibi farklı bir skorla kazanarak grupta lider konuma yükseldik.

Cumartesi günü grubun ilk devresindeki son maçınızı Lüksemburg ile oynayacağız. Tıpkı Türkiye milli takımı gibi Lüksemburg milli takıma da grupta oynadığı ilk 2 maçı kazanmayı başardı. Lüksemburg ilk maçında Litvanya’yı deplasmanda 2-0 yenerken ikinci maçında 2 kırmızı kart gören Faroe Adaları’nı yine deplasmanda 1-0 yenmeyi başardı.

Lüksemburg bu 2 maçtan önce oynadığı son 6 maçın 5’ini kaybetti Bu dönemde sadece Azerbaycan’ı 3-1 yenmeyi başardılar. Kaybettikleri maçlar Portekiz, Sırbistan, İrlanda, Kuzey İrlanda ve Bosna-Hersek’e karşı oynandı.

İddaa bülteni maç sonucu 2 bahisi için 1.25’lik oldukça yüksek bir oran belirledi. Aslına bakarsanız Türkiye oynadığı son 3 karşılaşmada oldukça diri ve istekli bir görüntü sergiliyor. Alman Teknik direktörümüz Stefan Kuntz geldiği günden bu yana takımda büyük değişiklikler yaptı. Bizim çok da alışık olmadığımız isimleri ilk 11’de sahaya sürüyor. Ancak açık söylemek gerekirse çok önemli bir forvet sıkıntımız var. Orta saha ve kanatlardaki etkili isimler bu açığı kapatmaya yetiyor. Hele ki zayıf takımlar karşısında hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.

Lüksemburg sadece Avrupa’nın değil belki de dünyanın en güzel ülkelerinden bir tanesi. Ülkede açılan işlerin yüzde doksanı da işin uzmanı çalışıyormuş. Eğer bir işte yeterince uzman değilseniz Lüksemburg’da iş bulma şansınız yok. Ülke Almanya, Fransa ve Belçika tüm kesiştiği bölgede konumlanıyor. Buraya giden milli takım oyuncuları hayatlarında gördükleri en güzel sahnelerin birkaçını görecekler. 

Bu maçtaki banko tercihim maç sonucu 2 olacak.  Lüksemburg her ne kadar ilk iki maçını kazanmış olsa da Türkiye karşısında puan alabilecek kalitede bir takım değil. 

Uluslar Ligi A3 grubu 

Hafta başında yapmış olduğumuz tahminlerde büyük bir başarı yakaladık.  lmanya ve İngiltere 1-1 berabere kalırken İtalya Macaristan U21 yenerek UEFA uluslar Ligi A3 grubunda liderliğe yükseldi.  u grupta oynanan ilk karşılaşmalarda İtalya Almanya ile 1-1 berabere kalırken Macaristan kendi sahasında İngiltere 1-0 yenerek haftanın sürprizine imza atmıştı.

Türkiye’nin Lüksemburg deplasmanına çıkacağı gün bu grupta 2 karşılaşma oynanacak. İngiltere sahasında İtalya’yı ağırlarken Almanya, Macaristan’ın konuk edecek.

Bana kalırsa Macaristan bu grupta İngiltere karşısında bir galibiyet alarak sürpriz hakkını kaybetti. İlk iki maçında berabere kalan Almanya, Macaristan ile oynayacağı karşılaşmayı kazanarak ikincilik koltuğuna oturmak isteyecek. 

Aslında Almanya bu maçı kazanarak liderlik koltuğuna da oturabilir. Fakat nedense İngiltere’nin İtalya’yı yenebileceğine şans veremiyorum. Son dünya şampiyonu İtalya bu zaferin getirmiş olduğu moralle başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Oturmuş bir takımın olması takımda ufak tefek düzenlemelerle yeni maçlara açık olmasına imkan tanıyor.

Oysa İngiltere’de durum böyle değil. Yıldız diyebileceğimiz az futbolcunun olduğu İngiliz milli takımı çok sayıda kaliteli oyuncuya sahip. Bu nedenle ülkede 1 milli takım oluşturmak o kadar kolay değil. Birkaç yıldız oyuncu olsa onların etrafına bu kaliteli oyuncuları serpiştirmek çok zor olmayacak. Belli bir alışkanlık yaratır ve bu şekilde ilerlersiniz.  A3 grubunda 3. hafta maçlarını Almanya ve İtalya’nın kazanacağını düşünüyorum.

Hepimize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri