Connect with us

Futbol

İddaa Tahminleri Uluslar Ligi Rusya – Türkiye

İddaa Tahminleri Uluslar Ligi Rusya - Türkiye

Ülke olarak gerek ekonomik bunalım gerek komşularımızla olan kötü ilişkilerimiz gerek futbolun siyasetin elinde kalitesini yitirmesi moralimizi yeterince bozuyor. Eskiden bu gibi durumlarda alınan bir milli takım galibiyeti halkı biraz olsun heyecanlandırır ve mutlu ederdi. Şu anda inanın bu maçı takip eden insan sayısı bile çok az olacaktır. Son Almanya maçından birçok arkadaşın haberi bile olmamış mesela. Türkiye gol atamaz yorumu Almanya maçında çürümüştü. Ancak Türkiye çok zor gol atar yorumu hala etkili bir yorum olmaya devam ediyor. İddaa Tahminleri Uluslar Ligi Rusya – Türkiye analizimize geçelim.

Sayısal Loto Taktikleri

Uzman İddaa Taktikleri

Aynı şekilde Rusya da futbol konusunda eski heyecanını kaybetmiş durumda. Sovyetler Birliği döneminde dünyaya kök söktüren Ruslar kapitalist sisteme geçtikten sonra bütün spor dallarında daha kötü sonuçlar alıyorlar. Rus ligi Türkiye liginden daha önce başladı ve takımların form durumları yeterli. Rusya galibiyete yakın taraf olsa da bakalım diğer seçenekler arasında daha banko bir tercih bulacak mıyız?

Bu maç banko alt bitecek

İddaa bülteni oranlarına bakıldığında göze çarpan ilk oran alt oranı. 1.40 gibi çok düşük bir oran belirlenmiş. Fakat iddaa bu konuda sonuna kadar haklı. Her ne kadar Almanya karşısında 3 gol bulmuş olsak da gruptan lider çıkmak için beraberliğin yettiği Rusya bu maçta tempoyu inanılmaz bir şekilde düşürecektir.

Açık konuşmak gerekirse milli takımımız defans ve orta saha kalitesi çok yüksek ancak hücum hattında zayıf kalan bir takım. Ne yapıp ne edip güçlü bir forvet oyuncusu bulmamız gerekir. Yıllarca Hakan Şükür’ün tek başına yönettiği forvet hattı o futbolu bıraktıktan sonra bir daha etkili ve golcü bir futbolcu bulamadı.

Forvetlerin özelliklerine değil yılda attıkları ortalama gole bakmak gerekiyor. Yani bazı arkadaşlar diyor ki Enes, Cengiz ve Burak yeterli forvet hattını sağlar. Arkadaşlar lütfen bu futbolcuların rakamlarını inceleyin ve sonra daha iyi takımlara sahip olan ülkelerin hücum hattına bakın. Eğer Türkiye’yi ikinci sınıf bir futbol ülkesi olarak görüyorsanız durum ayrı. Ben ülkemi en iyi takımlar arasında görmek isterim. Kimsenin umursamadığı Uluslar Ligi benim için bu bakıma önemli ve bu turnuvada Rusya bir üst gruba çıkmaya çok yakın. Bu maçta çok iyi defans yapıp bir gol atmaktan başka bir seçeneğimiz yok.

Her ne kadar içimden farklı galip gelmek geçse de öncelikle Rus hücumlarını engelleyip, onları gol yollarında etkisiz hale getirip ardından bir gol bulmamız galip gelmek için elimizde olan tek seçenek. Bu maç banko alt biter!

Uluslar Ligi tahminleri

Hafta sonu Rusya – Türkiye maçı dışında daha çok sayıda maç oynanacak. Pandemi sonrası ilk ulusal resmi maçlar olacak. Bu yüzden açıkçası bu maçlar hakkında ne kadar yorum yapılsa boş. Aston Villa’nın Liverpool’a 7 gol atması hepimizi şok ettiği gibi maalesef şapkalarımızı çıkardık ve elimizden geldiği kadar hızlı bir şekilde yeni oyunlara adapte olmaya çalışıyoruz. Yine de Uluslar Ligi iddaa tahminleri için bazı maçlar seçtik. Hem 10 Ekim hem de 11 Ekim için hazırladığımız banko kuponları inceleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak şu tahminler de fena görünmüyor;

Norveç – Romanya11.75
Bosna Hersek – HollandaÜst1.70
İngiltere – Belçika 1.5 Üst1.20
Sırbistan – Macaristan11.60
İzlanda – DanimarkaAlt1.62
Yunanistan – MoldovaÜst1.85
Polonya – İtalyaAlt1.60
Fransa – Potekiz 11.75
Rusya – TürkiyeAlt1.40
İrlanda – Galler12.40

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in Futbol