Connect with us

İddaa Tahminleri

Letonya-Hırvatistan Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Letonya-Hırvatistan Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Geçtiğimiz ay oynanan karşılaşmalar sonunda milli takımımız hem Galler’e hem de Hırvatistana altı puan fark atarak gruptan çıkmayı garantiledi. Ancak bu hafta oynanacak olan maçlar sonunda hem gruplar tamamlanacak hem de milli takımımızın Almanya’ya lider mi yoksa ikinci sırada mı gideceği belli olacak. Milli takımımız Almanya’ya lider giderse bunun avantajını kupa için oluşturulacak grup ve fikstürler de kullanabilir. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Letonya-Hırvatistan analizimize başlayalım.

Letonya-Hırvatistan maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

Bu sene Avrupa Kupası maçları TRT üzerinden yayınlanıyor. Letonya-Hırvatistan maçı bu Cumartesi, saatler 20:00 olduğunda başlayacak. 

Letonya-Hırvatistan İddaa oranları

Letonya-Hırvatistan İddaa tahminleri

Oranlardan da anlaşılacağı üzere iddaa olan belirleyicileri bu karşılaşmada Hırvatistan galibiyetine para bile teklif edemeyecek kadar banko veriyor. Bununla birlikte Letonya galibiyetinın vermiş olduğu oran sürpriz kuponlarımız için totem niyetine kullanabileceğimiz ve hafta sonumuzu şenlendirme ihtimali taşıyan bir oran.

Son oynanan Türkiye karşılaşmasında Hırvatistan takımının oldukça etkisiz görünmüş olması bizi şaşırttı. Bununla birlikte Hırvatistan neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde hafta sonu Galler’in maçı bittikten sonra bu maçı oynamaya başlayacak. Bu nedenle yapmış olduğumuz kuponları Galler maçının sonucuna göre yeniden gözden geçirebiliriz. Unutmayalım ki Galler bu hafta sonu grubun flaş takımlarından Ermenistan ile deplasmanda oynayacak.

Banko kuponlar için tahmin

Bana kalırsa bu karşılaşma oldukça soğuk bir havada oynanacak olduğu için çok fazla gollü geçmeyebilir. Letonya her ne kadar oynamış olduğu yedi karşılaşmada 17 gol yemiş olsa da bunun toplamda dokuz unu Türkiye ve deplasmanda oynamış oldu Hırvatistan maçlarında yedi. Letonya grupta oynayacağı bu son karşılaşmada hiçbir iddaa taşımıyor. Bu yüzden oldukça rahat bir şekilde seyircisi önüne çıkacak olan ev sahibi ekip bana kalırsa özellikle iki sıfır geriye düşme ihtimalinden sonra bile geride kalarak maçın bitmesini bekleyecektir. Bu nedenle ben bu karşılaşmada oldukça yüksek bir oranla 3,5 alt tercihini banko görüyorum. Yapay zeka iddaa tahmin sitesi predictz bu karşılaşmada deplasman takımının karşılaşmayı 0-3 kazanacağını iddia ediyor.

Sürpriz kuponlar için tahmin

Bu karşılaşmada da sürpriz kuponlarımızda ülke puanımızı etkileyecek bütün tercihleri kullanmaya ve totemimizi sene sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğiz. Bu yüzden sistem ve sürpriz kuponlarımız için önericem terci Letonya galibiyeti yani maç sonucu 1 olacak. Umarız bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalar sonucunda milli takımımız grupları lider tamamlayarak Almanya’ya avantajlı bir şekilde gitmeyi başarır.

Köşe Vuruşu Youtube kanalımız üzerinden yapacağımız canlı yayınlarda maçlardan önce son iddaa tahminlerimizi veriyoruz. Amacımız hep birlikte güzel kuponlar yapmaktır.

Hepimize bol şans!

————————————————-

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri