Connect with us

İddaa Tahminleri

Real Madrid-Borussia Dortmund Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Real Madrid-Borussia Dortmund Banko Kuponlar için İddaa Tahminleri ve Maç Analizi

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Önce İspanya ve İtalya ardından İngiltere ve Türkiye liglerinde şampiyonlar belli oldu. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan UEFA Avrupa Ligi ve bu perşembe oynanan UEFA Konferans Ligi finalleri sonrası bu kupaları alan takımlar da belli oldu. Haziran ortasında başlayacak Avrupa Kupası maçlarından önce sezonun kulüpler düzeyi finalinde, Şampiyonlar Ligi finalinde İspanyol Real Madrid ile Alman Borussia Dortmund takımları karşı karşıya gelecek. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Real Madrid-Borussia Dortmund analizimize başlayalım.

Real Madrid-Borussia Dortmund maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

Bu sene Avrupa Kupası maçları Exxen üzerinden TV8,5 kanallarında yayınlanıyor. Real Madrid-Borussia Dortmund maçı bu pazar, saatler 22:00 olduğunda başlayacak. 

Real Madrid-Borussia Dortmund İddaa oranları

Real Madrid-Borussia Dortmund İddaa tahminleri

Şampiyonlar Ligi bu sezon bana kalırsa son yılların en kaliteli performansını sergiledi. Buna karşılık final maçı beklediğimiz çekişme ve heyecan da olmayacak.

Borussia Dortmund maçı kazanamaz demek istemiyorum. Sadece final maçından önce futbol severlerin hissettikleri tahminleri ele aldığımızda ve hatta oran belirleyicilerin tercihlerinde ne demek istediğimi anlaşılıyor.

Karşılaşmanın mutlak favorisi olan Real Madrid son yıllarda kazanmış olduğu kupalarda favori takım olarak gösterilmiyordu. Buna rağmen dört kupalı Ancelotti yönetiminde yeni bir kupayı daha müzelerine götürmeye yakınlar.

Buna karşılık özellikle Paris Saint-Germain maçında futbol tanrılarının Borussia Dortmund lehine abartılı eğilimleri bu maçta da devam ederse sarı duvarın yeni bir Şampiyonlar Ligi kupasını müzesine götürmesini izleyebiliriz.

Banko kuponlar için tahmin

Öncelikli olarak maçın mantıksal açıdan nasıl geçeceğini değerlendirmeye çalışalım. Olanlardan ve futbol dünyasının maça yaklaşımından bir nebze anlayabileceğimiz ancak kadrolara baktığımızda kesin olarak ortaya çıkan şey şu ki her iki takımda ortaya kuvvetlerini koyduğunda top büyük ölçüde, aslında topu çok da fazla sevmeyen, real Madrid takımında olacak.

Bana kalırsa Ancelotti dönem dönem topu rakibine vererek her iki kulübün de oldukça etkili bir silahı olan contra atak futbolunu denemeye çalışacak.

Bu gibi deneyler her şeyden önce zaman ister. Yani gol bulmaya çalışmadan daha doğrusu top rakipteyken gol bulmaya çalışarak daha fazla zaman harcama ihtimali yüksektir.

Son olarak Borussia Dortmund kalesinin tanrılar tarafından korunduğunu hatırlayacak olursak bu final karşılaşmasının 3,5 alt bitme ihtimalinin banko olduğunu söyleyebilirim.

Sürpriz kuponlar için tahmin

Yarı final karşılaşmaları açıklandığında Arda Güler’in Real Madrid’i ile Nuri Şahin ve Emre Can’ın Borussia Dortmund takımlarını finalde görmeyi ne kadar çok istediğimi açıklamıştım. Bunun mucize olduğunu düşünen arkadaşlar morarmış olmalı.

Bu gerçekleştikten sonra sürpriz kuponlarda yeniden duygusal bir bakış açısına geçmeye karar verdim. Hem Real Madrid’in gücü hem sarı duvarın dünya futboluna kalkmış oldu sıcak renk hem de Arda Güler’in muhtemelen oynamayacak olması ki eğer oynamazsa bu sezon Şampiyonlar Ligi’ndeki hiçbir karşılaşmada sahada olmadığı için madalya alamayacak, bu karşılaşmadaki duygusal yönelimi Borussia Dortmunda dolu doğru kaydırıyor.

Bu nedenle sürpriz ve sistem kuponlarında Borussia Dortmund kupayı alır tercihlerine yönelmeyi düşünüyorum.

Köşe Vuruşu Youtube kanalımız üzerinden yapacağımız canlı yayınlarda maçlardan önce son iddaa tahminlerimizi veriyoruz. Amacımız hep birlikte güzel kuponlar yapmaktır.

Hepimize bol şans!

————————————————-

ÖNEMLİ UYARI

Unutmayın ki iddaa’da sürekli kazanmak sadece bazı deneyimli profesyonellerin yapabileceği oldukça zor bir şeydir. Bunların neredeyse tamamı hayatında maç izlememiş insanlardan oluşur. Bu nedenle eğer uzun süredir araştırma ve analizler ile belirli stratejiler üzerinde uzmanlık sağlamadıysanız kuponlarınıza yüklü miktarda para yatırmaktan kaçının. Özellikle kendinizi, kaybettiğiniz parayı çıkarmak için daha fazla para harcayarak yeni kuponlar yaparken bulursanız hemen bir psikoloğa başvurun. Buradaki tahminler tamamen keyif almak için tasarlanmış ve hiçbir şekilde garantisi olmayan maç tahminleridir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri