Connect with us

Futbol

Şampiyonlar Ligi Banko Kupon

Şampiyonlar Ligi Banko Kupon

Bu akşam bizi harika karşılaşmalar bekliyor. Bu maçlar hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz Şampiyonlar Ligi Tahminleri 2 Aralık yazımızı okuyarak sürpriz sonuçları da değerlendirebilirsiniz. Ancak biz iddaa bülteni ekibi olarak daha çok banko kuponlar ile uzun vadeli başarı yakalama taktikleri üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu konular hakkında sitemizde çok sayıda yazı bulunuyor. Uzman iddaa oyuncusu olabilmek için bu konuda daha çok çalışılması gerektiğini düşünüyoruz. Nasıl banko kupon yapılır yazımızı okuyarak banko kuponların nasıl hazırlanması gerektiğine dair düşüncelerimizi anlayabilirsiniz. Şampiyonlar Ligi banko kupon tercihlerimizi yazının sonunda görebilirsiniz.

Bu akşama geçecek olursak, akşam oynanacak karşılaşmalar arasında çok güzel tahminler çıkabilir. Örneğin Barça ve Juventus galibiyetleri banko tercihler. Ancak Juventus son maçlarında oldukça tutuk ve Dinamo Kiev defansa çekilecek gibi görünüyor. Bu maçta deplasman temsilcisinin gol bulması durumunda Juve’nin işi zorlaşabilir. Öte yandan Barça devler liginde beşte beş yapacaktır. Bu yüzden bu gruptan Barça’yı banko kuponumuza ekledik.

Krasnodar ve Rennes kendi gruplarında son iki arasına kalmayı garantiler. Rusya takımlarının bu sezon kendi liglerine dönmek için üstün bir çaba harcadığını görüyoruz. Bu maçta da deplasman takımının az gollü bir galibiyeti ya da beraberlik çok olası. Maçın alt oranları da oldukça iç açıcı. Bu yüzden bu maçın 3.5 alt tercihini de banko kuponumuza ekledik.

Üstçüleri de unutmadık!

Bazı arkadaşlar alt oynamayı hiç mi hiç sevmezler. Hatta büyük bir çoğunluk maçlara üst oynamayı daha çok seviyor. Üst bitecek maçları yakalamayı tercih ediyor. Ancak size inanılmaz bir tüyo vereyim. Sırf insanlar üst oynamaya daha çok eğilimli olduğu için üst oranları alt oranlarından daha düşük oluyor. Yani alt bitecek maçları yakalamaya çalışan arkadaşlar aynı risklere girerek biraz daha yüksek oran yakalıyorlar.

Bu akşam çok gol bekleniyor. Bütün bu favori üst maçlar arasında benim en çok beğendiğim maç Dortmund – Lazio maçı oldu. Skor veren iddaa tahmin sitesi Predictz de bu maçın 3-1 biteceği görüşünde. İkili arasında İtalya’da oynanan ilk maç da 3-1 bitmişti. Dortmund çok gol atan etkili bir hücum hattına sahip olmasının yanında kendi evinde rahatlıkla gol yiyen şanssız bir takım. Uzaktan gol atmamış adamlar Dortmund maçında füze yolluyorlar kaleye.

MaçlarTercihlerOranlar
Ferencvaros – BarselonaMS 21.40
Krasnodar – Rennes3.5 Alt1.25
Dortmund – Lazio2.5 Üst1.40
Toplam Oran2.45

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in Futbol