Connect with us

Futbol

Süper Lig İddaa Tahminleri : Beşiktaş – Rizespor

Süper Lig İddaa Tahminleri : Beşiktaş - Rizespor

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Arka arkaya maçların sarhoş ettiği bir dönemden geçiyoruz. Açık söylemek gerekirse haftaya salıyı iple çekiyorum. Bşr yandan Süper Lig tahminleri yapmak için tüm maçları izlemek bir yandan diğer liglerdeki maçları takip etmek gerçekten çok zorluyor. Hafta içi maçların yoğunlaşacağı Çarşamba gününün en önemli maçı için ayrı bir başlık açtık. Beşiktaş uzun bir bekleyiş ve olağanüstü bir mücadelenin ardından iki yıldan uzun bir aranın ardından ligin everestine tırmandı. Takımdaki eksikler Kayseri karşısında düğümün çözülmesine engel oldu. Aboubakar’ın yokluğu takıma ağır bir yumruk sallarken ortalarla gol bulan kartalın ortacısı Ghezzal’ın sahaya çıkamaması maçın son saniyelere kadar ortada gitmesine neden oldu. Süper Lig İddaa Tahminleri : Beşiktaş – Rizespor yazımızda eksik tablosuna bakıp banko kuponlar ve sürpriz kuponlar için tahminleri arayalım.

Sayısal Loto Taktikleri

Uzman İddaa Taktikleri

Süper Lig Sakat ve Cezalı Oyuncular

Beşiktaş Sakat ve Cezalılar ListesiRizespor Sakat ve Cezalılar Listesi
Gökhan TöreRemmy
Aboubakar (?)Yasin
Boldrin (?)
Süper Lig İddaa Tahminleri : Beşiktaş – Rizespor

SofaScore ortalama puanlarına göre takımın en değerli oyuncusu olan Boldrin’in oynaması şüpheli görünüyor. Takımın önemli oyuncularından Remmy de sahadaki yerini alamayacak. Rizespor’da bu oyuncuların dışında bir eksik yok. Kartalda uzun süredir takımdan ayrı kalan ve ara transfer döneminde gönderilmesi beklenen Gökhan maç kadrosuna alınmayacak. Aboubakar maç kadrosuna alınsa da ilk on bir başlaması için son karar maç yaklaşırken kendisine bırakılacak. Ligdeki en kuvvetli enerji topu olan Kamerun’lu oyuncunun annesinin vefatı sonrası nasıl bir psikoloji ile sahada olacağını izleyip göreceğiz. Böylesi olaylar bazı oyuncuları bitirirken bazılarının kalitesine olumlu yansır.

Ligimizde bazı takımlar arasında ilginç istatistikler oluşuyor. Bunlardan biri de Beşiktaş ve Rize arasında gerçekleşiyor. Son on maçın dokuzunu Beşiktaş kazanırken sadece bir maç berabere bitmiş. Böylesi rakamları görünce insan ister istemez maçın MS 1 biteceğini düşünüyor. Bununla birlikte Rize’nin hızlı hücumları ve Skoda’nın kahraman formunda oynaması deplasman takımı için gol senaryolarını canlı tutuyor. Fakat üst oynamayı düşünen arkadaşları uyarmak istiyorum. Kartal dört maçtır gol yemiyor ve şu anda gol atma sıkıntısı çeken yorgun bir takımları var. Kilidin açılması için bir iki oyuncunun karakter koyması gerekecek. Üst olmaz demiyorum tabi ancak 1.38 oran için banko kuponlarda riske girmeye değmez.

  • Beşiktaş Galibiyeti : 1.32
  • Beraberlik :  4.25
  • Rizespor Galibiyeti : 5.25

Beşiktaş – Rizespor Banko İddaa Tahmini

Rizespor ligin orta ve üst sıralarına baktığımızda en çok gol yiyen takım. Kartal da en çok gol atan takım. Olaya bu açıdan baktığımızda kartalın gol atacağına kesin gözüyle bakmamız mantıklı. Ancak takımların yorgun olduklarını unutmamak gerek. Bazı iddaa tahmin uzmanları maçın ikinci yarısında daha çok gol olacağı görüşünde. Kartal uzun zamandır golleri 60-90 arasında buluyor. Fakat takımların bu zaman aralığında yorulması da beklenebilir. Burada Sergen hocanın yardımına 5 oyuncu değişikliği hakkı yetişiyor. Kartalın yedek kulübesi Rize’ye oranla çok kuvvetli. Bu maçta Rizespor belki de kurulduğu dönemden bu yana ilk defa üst üste bu kadar çok maç yapmış olacak. Bununla da bitmeyecek ve kupada da İstanbul’a gelip yine Beşiktaş’la oynayacaklar. MS 1 bana göre bu maçtaki en banko tercih. Tek engel Skoda!

Beşiktaş – Rizespor Sürpriz İddaa Tahminleri

Açık söylemek gerekirse daha önce hiç bu kadar yoğun bir programda bulunmadığımız için sürpriz tahminlerde bulunmak zor olsa da maçlarda ciddi sürprizler oluyor. Bu maç için yüksek oranlı açılan bahisler önermek için çok hoşuma gitmedi. Bu yüzden eski dostum skor tahminine sarılmak istedim. Bu maç için 2-0 ya da 2-1 skor tahmini çok mantıklı. Oranlar 7.50 ve 7.00 gibi yüksek seviyede. Sistem kuponlarında denemeye değer. 

Yorumlarınızla kuponlarımıza katkıda bulunmayı unutmayın, hepinize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in Futbol