Connect with us

İddaa Tahminleri

Süper Lig İddaa Tahminleri: Kasımpaşa-Beşiktaş

Garanti Maç Tahminleri: Kasımpaşa-Beşiktaş

Merhaba değerli İddaa Bülteni okurları. Bu sezon için Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin son hafta karşılaşmasında kara kartal Kasımpaşa ile Fenerbahçe ise Galatasaray’la deplasmanda oynayacaklar. İki takım arasında devam etmekte olan ikincilik yarışında neden ilk maçın bir gün önce oynandığını anlamak güç. Ancak zaten uzunca bir süredir bana göre hiçbir işe yaramayan Türkiye futbol federasyonu burada da yine bana göre sahip olmadığı mantığı devreye koyamadı. Bu nedenle Beşiktaş bir gün önce oynayacak ve galip gelmekten başka çaresi yok.

Beşiktaş ikinci olabilir mi?

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında devam etmekte olan ikincilik yarışında kara kartal’ın şansı tükenmiş değil. Eğer Beşiktaş bu hafta oynayacak olduğu Kasımpaşa deplasmanında galip gelir ve Galatasaray sahasında Fenerbahçe yenerse Beşiktaş ligi ikinci sırada tamamlayacak. Ancak bunun için şampiyon Galatasaray’ın beraberliği bile rakibine bırakmaması gerekiyor.

Aslında Beşiktaş’ın ilk maçı önce oynaması bana göre kara kartal için önemli bir avantaj. Çünkü bu maçı kazandığı takdirde ikincilik koltuğuna oturması garanti olacak. Daha doğrusu cumartesi gününü ikinci sırada tamamlayacak.

Bundan sonra iş Fenerbahçe’ye kalacak. Ancak maçlar aynı saatte oynasaydı ve Fenerbahçe maçının ilk yarısını önde kapatsaydı Beşiktaş’ın iştahında ve moralinde ciddi bir azalma görebilirdik. Fakat Beşiktaş bu maçta ligde kalmasını garanti altına almış olan Kasımpaşa’ya karşı rahat bir galibiyet alacaktır. Her iki takımın da atmış olduğu gollerin oldukça fazla olması bu maçdaki üst ihtimallerini banko kuponlar için mantıklı hale getiriyor.

Bana göre bu karşılaşmada banko kuponlar için 2,5 Üst seçeneği gayet mantıklı.

Hepimize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Tahminleri