Connect with us

İddaa Taktikleri

En Garanti İddaa Tahminleri Nasıl Bulunur?

En Garanti İddaa Tahminleri Nasıl Bulunur

Bu başlığı açıp açmamak konusunda çok kararsız kaldığımızı belirtmek isteriz. Çünkü garanti, kesin, fixed v.b. tabirleri kullanmak maalesef ki şans oyunlarında mümkün değildir ve bunları kullananlara kesinlikle itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Garanti iddaa diye bir şey olmasa da uzman iddaacılar her zaman en etkili maçları bulabilirler. Ancak %100 diyenlere inanırsanız birçok arkadaşın başına gelen sizin de başınıza gelebilir. 100₺’den bir şey olmaz demeyin ardından şantaj başlıyor.

Daha da açacak olursak, bir maçın şikeli olduğunu söyleyen biri hiç 50-100 liraya o maçı satmaz. Gider evini, arabasını basar ve kazancına kazanç katar. Sizden alacağı 50-100 liraya da ihtiyacı kalmaz. Ancak maalesef ki ülkemizde insanımızın bu zayıf yönünü kullanan bir çok insan türedi. Biz her ne kadar yeni uzmanlar bulmak adına bazılarına üye olsak bile daha sonra mahkemede fazlasıyla kendileriyle hesaplaşıyoruz. Bu nedenle sektörün temizlenmesi adına bunu kendimize görev edindiğimizi de bilmenizi isteriz.

Garanti iddaa nedir?

Peki “En Garanti” derken biz ne demek istedik? Tabii ki maç analizlerinden bahsediyoruz. Takımların sakatlık ve cezalı durumlarına, sahanın oynanabilir olup olmadığına, yağış ve kar durumları gibi hususlara dikkat ederek yapılan analizler neticesinde bir çok karşılaşmanın hangi sonuçlar ile biteceğini tahmin edebilirsiniz.

Tabii bunun için emek ve harcanılan zamanın çok ama çok ciddi boyutlarda olduğunu söylemek gerekir. En basitinden takımların son maçlarını takip etmeniz bile, sizin ne kadar zaman harcamanız gerektiğinin en büyük göstergesidir. Ancak maalesef ki bazı konularda emek olmadan yemek olmuyor.

Sizlerde bu hususlara dikkat ederek kendi tahminlerinizi yapabilir, eski performansınıza nazaran daha başarılı kuponlar ortaya koyabilirsiniz.

Bazı insanlar maçları doğru tahmin ediyorlar. Hepsini olmasa da büyük çoğunlukla doğru garanti iddaa maçlarını buluyorlar. Burada rakamların dışına çıkan bazı izleme yöntemleri kullanılıyor. Bazı insanlar takımları ısınırken gördüklerinde kimin nasıl bir performans göstereceğini iyi biliyor. Ya da bazen takımdaki oyuncuların iyiye ya da kötüye doğru ilerlediklerini anlıyorlar.

Ancak piyasada garanti iddaa kuponu satan arkadaşlar bunlardan değiller. Çoğu dolandırıcı ya da ilgi peşinde.

Hepinize bol şans!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Taktikleri