Connect with us

İddaa Taktikleri

En Güvenilir IY / MS Taktikleri

IY / MS Taktikleri

Bu konu başlığını açarken ekip olarak çok kararsız kaldığımızı bilmenizi isteriz. Bunun en başlıca nedeni de, her iki yarıyı da etkileyecek çok fazla değişken olmasıdır. Güvenilir IY / MS Taktikleri ile yüksek oranlı kuponlar yakalayabilirsiniz.

Ancak kademe halinde ele almak gerekirse bu tip IY / MS tahminlerini ilk 11 ‘ler açıklanmadan yapmanız zararınıza olacaktır. Çünkü yukarıda belirttiğimiz değişkenler daha maç başlamadan kendini göstermektedir.

Neden ilk 11’leri beklememiz gerekiyor?

Bunun bir çok nedeni var. Antrenman sakatlıkları, sürpriz hoca değişiklikleri, hemen akabinde önemli bir karşılaşma var ise oyuncuların riske edilmemesi ya da artık kaybedecek bir şey yoksa yedek kadro ile çıkılması gibi nedenleri çoğaltabiliriz. Ama bunların hepsinin özellikle IY / MS tahminlerini yaparken son derece önemli ve can alıcı olduğunu unutmayın.

Peki bunlar dışında nelere dikkat etmek gerekiyor?

Yapacağınız IY / MS tahminine karar vermelisiniz. Şimdi bu tahminlerin hepsini ayrı başlıklar olacak inceleyeceğiz.

1/1 – 2/2 Tahmini: Kesinlikle futbol müsabakalarında bu tahmini oynamanıza gerek yoktur. Çünkü IY1 – IY2 tahminleriyle hemen hemen aynı oranlara sahiptir.

X/1 – X/2 – X/X Tahmini: Genelde savunma futboluna önem veren takımları tercih edebilirsiniz. Ancak biz MV Ekibi olarak X/1 yerine kesinlikle X/2 tahminlerini daha yerinde buluyoruz. X/X tahminlerini ise favori olarak gözüken ancak buna rağmen oranı 2 ve üzeri olan takımlarda tercih edebilirsiniz.

Zor IY / MS Taktikleri

1/X – 2/X Tahmini: Beraberliği alışkanlık haline getirmiş takımların karşılaşmalarında tercih edebilirsiniz. Kasımpaşa, Roma gibi takımlar bu konuda açık ara öndedir ve oynadıkları karşılaşmalarda bir çok 1/X – 2/X tahmini yakalanmıştır.

1/2 – 2/1 Tahmini: Kesinlikle 2 takımdan birinin favori olmalıdır. Birbirine denk olan takımlarda bu tip sürprizleri beklemek yanlıştır. Lig maçları yerine kupa maçlarında bu tip sonuçlara çok daha fazla rastlanılır.

Unutmayın bu taktiklerin ya da tüyoların hiçbir garantisi yoktur. Sadece işinizi kolaylaştırır ve sizin bir yol haritası izlemenizde yardımcı olur. Unutmayın oranı yüksek olan tahminler en cezbedici tahminler olmasıyla birlikte, en fazla kaybettiren tahminlerdir. Bazı hafta sonu bültenlerinde 300-400 karşılaşma olmasına rağmen tek bir 1/2 – 2/1 sonuç çıkmadığı zamanlar olmuştur.

En güvenilir iy / ms taktikleri

Biz MV Ekibi olarak en güvenilir IY / MS tahminlerini sizler için paylaştık. Bunların arasından X/2 ise, en yüksek başarı oranına sahip tahmindir. Ayrıca bir çok iddaa taktiğini anlattığımız diğer yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Taktikleri