Connect with us

İddaa Taktikleri

İddaa’da Kazanmanın Kesin Formülü!

İddaa'da Kazanmanın Kesin Formülü

Herkesin merak ettiği bu formülü geçtiğimiz sezon kaleme almıştık ve gösterilen ilgiden ötürü biraz daha geliştirerek yeniden sizlere sunmak istedik. İddaa’da kazanmanın kesin formülü var mı? Yani bahis sektörünü derinden sarsmak mümkün mü gibi sorularınızın tüm cevabını bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Daha önce yine benzer konuları anlattığımız yazılarımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz.

İddaa da Kazanmanın Kesin Formülü Var mı?

Google, Yandex vb. arama motorlarında bu tarz aramalar yaptığınızda karşınıza ilk olarak “İddaa Oynamamak” sonucu çıkmaktadır. Bu biraz da sitelerin hit çekmek adına ele aldıkları bir yazı olduğu için, uzun methiyelerin ardından böyle bir sonuç ile karşılaşmak insanı bir hayli üzer. Ancak bu bir cevap olmamakla birlikte sizin de arayışlarınızın sona ermesine neden olur.

Biz, işin bu kısmı ile ilgilenmiyoruz ve sadece doğru strateji ile kesin olarak nasıl kazanç sağlayacağınızı anlatmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte tüm oyuncular arasında çok az da olsa bu işi abartan ve kumar derecesine yükselten arkadaşların bir an önce profesyonel yardım alması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Doğru Strateji Sizi Daima Başarıya Götürür!

Öncelikle anlatacağımız stratejiye koşulsuz bağlı kalmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Burada anlatacağımız Sabit Oran Mantığı‘nı bozduğunuzda, hem kazancınız hem de kaybınız direk olarak değişiklik gösterir. Aynı şekilde birazdan anlatacağımız formüldeki Yatırım Katlama Mantığı‘nın da dışına çıktığınızda kazancınız direk olarak etkilenir.

Peki Nedir Bu Sabit Oran ve Yatırım Katlama Mantığı?

Bu formülün işe yaraması için öncelikle yapacağınız kuponların benzer oranlara sahip olması gerekiyor. Ve bu formül için en ideal oran 3.00’dır. Bu oran 4,75-5,25 aralığında olabilir ancak bu oranın aşağısında kaldığınızda kazanma ihtimaliniz artsa bile kazanacağınız para azalabilir, yukarısına çıktığınızda ise kazanacağınız para artsa bile kazanma ihtimaliniz azalabilir. Bu nedenle Sabit Oran Mantığı’nın dışına çıkmamaya kesinlikle dikkat etmeniz gerekiyor.

Yatırım Katlama Mantığı ile de bir alt limit belirlemelisiniz ve kuponunuz tutana kadar her yaptığınız kuponda bir önceki kupon yatırımınızı 2’ye katlamanız gerekiyor. Daha detaylı anlatacak olursak; bizim alt limitimiz 10 TL olsun. Kuponumuz yatarsa bir sonraki kupona 20 TL, yine yatarsa 40 TL ve yine yatarsa 80 TL yatırmamız gerekiyor.

İddaa’da Kazanmanın Kesin Formülü Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Diyelim ki kuponumuz üst üste 5 defa yattı. Alt limitimiz olan 10 TL ile başladık ve üst üste 5 defa yatarak son bastığımız para 160 TL oldu. Toplamda ise bu 5 kupon için 10 + 20 + 40 + 80 + 160 = 310 TL cebimizden çıktı. Sonrasında ise 6. kuponda kazandık. Sabit Oranımız olan 3,00 ile 6. kuponumuzda bastığımız 320 TL’yi çarpttık ve 960 TL kazandık. Cebimizden ise toplam 6 kupon için 630 TL çıktı. Kazandığımız 960 TL’den yatırdığımız 630 TL ‘yi çıkardığımızda ise 330 TL Kazanç sağlamış olduk.

Martingale adını verdiğimiz bu yöntem ile kaybınız ne kadar olursa olsun, kupon oranınızı sabit tutarak ve yatırımınızı her defasında 2’ye katlayarak hem kaybınızı çıkarmış olursunuz, hem de yatırdığınız paradan fazlasını kazanırsınız.

Peki Bu Sabit Oranlı Kuponu Nasıl Hazırlarız?

Aslında hazır yazıyı bulmuşken direk reklamımızı yapmak isterdik ama sitemizin bir çok yerinde de bahsediyoruz; “Kazandığınız sürece bize ihtiyacınız yok demektir!” Yani 2 tane 1,70 oranlı ALT/ÜST – KG VAR/YOK – BASKET vb. tahminleri kuponunuza ekleyerek 5 oranı rahatlıkla denk getirebilirsiniz. Ya da daha düşük oranlı 4 tane tahmin ile de bunu yapabilirsiniz. Bunun için ise bazı ligleri yakından takip etmeniz yeterli. Bültende iyi karşılaşmalar yok diye, takımlarını tanımadığınız, oyuncularını bilmediğiniz bir maça tahmin yapmak size uzun vadede kaybettirir.

Bunlara dikkat ettiniz ve yine de kazanamadınız mı? Ya da kupon ile uğraşacak vaktiniz yok mu? İşte o zaman bizi tercih edebilir ve kuponlarımızı oynayarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü siz ne kadar analiz edip, bu söylediklerimize dikkat etseniz bile geçimini bu iş ile sağlayan, saatlerini sadece araştırmalara veren, takımların tek tek oyuncularını inceleyen, kart cezalısı ve sakat oyuncu durumlarına bakan, hatta hava koşullarını bile göz önünde bulunduran uzmanların olduğunu unutmayın.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Taktikleri