Connect with us

İddaa Taktikleri

İddaa’nın Püf Noktaları

İddaa'nın Püf Noktaları

İddaa Tüyoları adını verdiğimiz bölümümüzde ve blog yazımızda bu konu ile alakalı detaylı bilgiler vermiştik. Ancak gelen talepler ve bu konuda akıllarda takılan bazı püf noktalarına açıklık getirmek istedik. Tabii ki bu noktaları başlıklar halinde yanıt vereceğiz. İddaa’nın Püf Noktaları çok önemlidir!


Daha önce yine benzer yöntemleri anlattığımız yazılarımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Aç gözlü olmayın! Nerede durmanız gerektiğini iyi bilin.
Ne zaman ki bunu bir inat haline getirirseniz o zaman kaybetmeye başlarsınız. Bu nedenle bazen nerede duracağınızı bilmek size en büyük kazancı getirecektir.

Hazırlık maçlarından uzak durun! Genelde beklenmedik sonuçlar çıkmaktadır.
Her ne kadar kolay lokma gibi gelse de, takımların hangi 11 ‘ler ile sahaya çıkacağını ne sıklıkla oyuncu değiştirip ne tür taktikler yapacağını bilmediğiniz için kesinlikle hazırlık maçlarından uzak durmanız gerekmektedir.

İddaa’nın Püf Noktaları ile Kazanın

Deplasman takımlarını tercih etmemeye çalışın! En banko takımlarda bile sürpriz yaşanabilmektedir.
Günümüz futbolunda takımlar arasında birkaç büyük baş haricinde çok fazla güç farkı olmaması özellikle favori takımların deplasman maçlarında sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Sadece bu sezona baktığımızda Real Madrid, Liverpool, Borussia Dortmund gibi takımların bile puan kayıplarının çoğunu deplasmanda yaşadığını görebilirsiniz.

Değişen oranlara aldanmayın! Oranın değişmesi tutacağı anlamına gelmez.
Özellikle basketbol karşılaşmalarında buna kesinlikle aldanmayın. Tabii ki bazı noktalarda bunu takip etmek size yarayacaktır ama bültenin ortasında değil, bülten ilk yayınlandığında size yararı olacaktır.

İmkansız hayaller kurmayın! Gerçekçi olmak size daima kazandıracaktır.
Her kuponda oranı yükseltmek için bazı küçük sürpriz tahminler yer alabilir ancak bunu genele yayıp hayal kurmak sadece size hayal kırıklığı yaşatır. Bu nedenle oranı yükseltmek yerine, oynadığınız para miktarını yükseltmeyi tercih edin.

Takımların son hafta performanslarını sakın es geçmeyin! İstatistikleri iyi okuyun.
Son hafta performansları bir takımın aynasıdır. Bir takım nasıl ki iyi gidişatını alışkanlık haline getirebiliyorsa, bu kötü gidişatında da geçerlidir.

Bilmediğiniz liglerden ve takımlardan uzak durun! Bu size sadece zarar verir.
Fikir sahibi olmadığınız liglerden bahis yapmak, karanlık bir odada küçük bir iğneyi aramak gibidir. Siz istediğiniz kadar puan farkına bakıp karar verin, sonuç yine hüsran olabilir.

Seçeceğiniz takımları kesinlikle inceleyin! Sakatlık ve cezalı durumlarına bakın.
Bazen banko olarak gözüken ancak oranı yüksek bulunan takımlarda kesinlikle sakatlık ya da cezalı durumları vardır. Bu nedenle kesinlikle incelenmeli ve emin olunmalı.

Taraftarı olduğunuz takıma karşı duygusal yaklaşmayın! Gerekirse o takımın maçlarını oynamayın.
En çok yapılan hataların başında gelir ve bilindiği halde yapılmaya devam edilir. Bunun en güzel örneği bu sene için Galatasaray, Chelsea ve Liverpool takımlarıdır.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu yazı başlığımızı fırsat buldukça güncellemeye devam edeceğiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in İddaa Taktikleri