Connect with us

İddaa Taktikleri

Yüksek Oranlı Kuponlar Nasıl Hazırlanır?

Yüksek Oranlı Kuponlar

En fazla talep edilen konuların başında her zaman “Yüksek Oranlı Kuponlar” gelmiştir. Düşük kupon bedelleriyle kazanılmak istenilen büyük ikramiyeler herkesin hayallerinde yer almıştır.

Yüksek Oranlı Kuponlar hazırlamada yardımcı olabilecek diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

  • En Etkili Alt / Üst Taktikleri
  • En Güvenilir IY / MS Taktikleri
  • İddaa ‘da Kazanmanın Yolları Nelerdir?
  • En Garanti İddaa Tahminleri Nasıl Bulunur?

Peki bunun tam olarak taktiği nedir? Banko tahminlerden oluşan çoklu kuponlar mı? Yoksa az maç yüksek oran mı? Her ne kadar her yiğidin farklı yoğurt yeme tarzı olsa da aklın yolu her zaman birdir. Hal böyle olunca da ortasını bulmak en akıllı yöntemdir.

Yüksek oranlı kupon hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?

Oranlarınızı ve yatırdığınız miktarı her zaman birbirine yakın tutmak, kar-zarar cetvelinizi daha kolay çıkarmanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki şans oyunlarında kazanmanın en büyük yolu; sabırdan geçmektedir.

IY/MS ‘li kuponlarınızda 1/2 ya da 1/X tahminleri yazarak hayallere dalmayın. Şans dediysek de öldürün demedik. Daha çok X/2 ya da HMSX gibi tahminleri seçmeye çalışın. Yılların bize verdiği tecrübe şunu göstermiştir ki, uzmanların çoğunun oluşturduğu yüksek oranlı kuponlarda tercihleri X/2, HMSX gibi tahminlerdir.

Bu konuda da sürekli deplasman ekibinden yana şansınızı kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Özellikle mücadele seviyesinin yüksek olduğu liglerde favori olan deplasman takımları genelde bir gol farkla kazanmaktadır. Bu da özellikle HMSX gibi tercihlerinizde size fazlasıyla yardımcı olur.

Yüksek oranlı kuponlar için başka dikkat etmemiz gereken hususlar var mı?

Bu konuda ikinci liglere kesinlikle güvenmeyin, ancak kuzey ülkelerine ait liglerde sert geçen kıştan dolayı müsabakalarda yine fazla gol atılmaz ve genelde ilk yarıları beraberlikle sonuçlanır. Ama bu liglerde deplasman ekibi favori de olsa oranı 1.90-2.10 arasında değişir ve bu maçlar genellikle berabere biter.

Bunu oran şikesi olarak görmemeniz de fayda var, ancak şu bir gerçektir ki; favori gösterilen deplasman takımına anlamsız yere 1.90-2.10 gibi oranlar verildiyse, o maçın berabere bitme olasılığı çok yüksektir. Biraz risk alarak yüksek oranlı kuponlar hazırlamanızda bu ince noktayı da dikkate alabilirsiniz.

Ayrıca Oranlar Neden Değişir? Value Maç Nedir? başlıklı yazımızı okursanız, bu oranlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aklımıza geldikçe bu başlığın da devamını farklı bölümlerle ile getireceğimizi bilmenizi isteriz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in İddaa Taktikleri