Connect with us

İddaa Uzmanı

İddaa’dan En Çok Kimler Para Kazandı?

İddaa'dan En Çok Kimler Para Kazandı?

Belki de en fazla merak edilen soruların başında “Kim? Ne Kadar Kazandı?” geliyor. İnternet ortamında dönen kuponlardan ziyade gazetelere bile haber olmuş miktarları sizinle paylaşmak istedik. Peki İddaa’dan En Çok Kimler Para Kazandı?

İddaa oynayan herkes bu sorunun cevabını merak eder. Hepimiz bir yandan ufak kuponlar yaparak günü kurtarmaya çalışırken bir yandan da iddialı kuponlar hazırlayarak en büyük oranları yakalamaya çalışırız. Ancak bunu başarmış bazı arkadaşlar var. Yıllar ilerledikçe oranların sabit kalması ve enflasyon daha başarılı kuponları beraberinde getirebilir. Bu yüzden asıl konu bana kalırsa kaç katı tuttuğu. Yani bir kuponda toplam kaç oran tuttu?

Bu yazıda hem iddaa’dan en çok para kazananlar hem de en yüksek oranları tutturanlar incelendi. İddaa bülteni ekibi olarak hem hatırladıklarımız hem de bulduklarımız bunlar.

Hiç şüphesiz ki bu listenin başında şu anda 28 yaşına basan Ferdi Sılay gelmektedir. Türkiye onu 2013 yılında 930BinTL ‘lik ödülü kazanmasıyla tanıdı. 2 farklı kuponda oynadığı 4 IY/MS tahmini tutan Ferdi Bey, bu alanda da rekoru elinde bulunduruyor.

İddaa’dan En Çok Kimler Para Kazandı?

  • Ferdi Sılay
  • Mehmet66
  • Akın Kahraman

Hemen ardında 2011 ve 2012 yıllarında Nesine gibi iddaa oynayan internet sitelerinde fırtınalar estiren ve hakkında bir çok söylem çıkan ” Mehmet66 ” adlı kullanıcı gelmektedir. Bizim bir dönemine şahit olduğumuz bu kullanıcı için her ne kadar Nesine’nin botu deseler de, hiç şüphesiz ki bundan 3 sene önce açık olarak paylaştığı 172 oranlı kuponu hala unutamıyoruz.

Listede yer alması gereken diğer bir isim ise eski futbolculardan Akın Kahraman. Akın Bey 10 liralık kuponuyla 77BinTL kazanan nadir insanlardan birisi olarak 2015 ‘in hemen başlarında dikkat çekti.

Ve gelelim hayali kahramanlara! Bu konuda kimse Tuttur ‘un eline su dökemez. Yanlış hatırlamıyorsak 2012 yılının başlarıydı, üyelerinden birinin 450BinTL kazandığını iddia eden Tuttur Ekibi, ne kadar ısrar edilse de bu üyenin kim olduğunu açıklamadı ve tarihteki yerini bu şekilde aldı.

Aklımıza geldikçe ya da karşımıza çıktıkça örnekleri çoğaltmaya devam edeceğiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

More in İddaa Uzmanı